Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Looduslik putukatõrjevahend Anti Insect 250ml - Kaitse terveks suveks!

✔️ Peletab puugid, sääsed ja muud veretoidulised putukad;
✔️ Täiesti looduslik koostis;
✔️ Kompaktne suurus, mugav kaasas kanda;
✔️ Meeldiv, kerge ja vaevalt tajutav lõhn.
💰 Ostes kaks või enam pudelit, kehtib lisasoodustus!

14.90 11.17

Kogus Hind (1tk kohta)
1 11.17
2+ 10.50

Ärge laske puukidel ja sääskedel oma suve rikkuda

Anna putukatele nagu sääsed ja puugid vastulöök meie unikaalse vahendiga, mis sisaldab tsitronella, eukalüpti, geraniumi ja nelgi eeterlikke õlisid! Meie valem pakub usaldusväärset kaitset vereimejate putukate vastu tänu nende õlide tugevatele tõrjuvatele omadustele.Hoidke oma nahka ja tervist, valides looduslikud koostisosad, mis pehmendavad ja niisutavad teie nahka, kaitstes samal ajal ohtlike putukate eest. Nautige suve ilma muretsemata sääskede ja puukide pärast!
Sääsehammustused Eestis võivad edasi anda mitmeid kahjulikke haigusi, sealhulgas Lääne-Niiluse palavikku, puukentsefaliidi viirust ja malaariat.
Puugihammustuse tagajärel tekkivad haigused: Puukentsefaliit, Tulareemia, Erlihhioos​, Tähniline palavik​, Babesioos​, Puukborrelioos​.
Ära riski!

Täiesti looduslik koostis!

Tsitroneella ja eukalüpti eeterlikud õlid on looduslikud sääskede tõrjevahendid, mis hoiavad sääsed eemal ja kaitsevad teid ja teie perekonda soovimatute putukate eest. Eeterlikud õlid geraniumist ja nelgist on juba ammu tuntud oma võime poolest hoida puukidest eemal. See segu on eriti populaarne jahimeeste seas, kes veedavad palju aega metsas.
Meie toode ei sisalda kahjulikke kemikaale nagu N,N-dietüül-meta-toluamiid ja Permetriin, mis sisalduvad tavalistes putukatõrjevahendites. Meie toode on ohutu nii teile kui ka keskkonnale!

Tsitroneella eeterlik õli

Tsitroneella eeterlik õli - see on eeterlik õli, mis saadakse tsitronellataime lehtedest. Sellel on meeldiv tsitruse lõhn ja see on tuntud oma sääskede tõrjuvate omaduste poolest. Lisaks sellele on sellel toitvad omadused nahale, niisutab seda ja muudab selle pehmemaks ja siledamaks. Kui soovite sääskedest lahti saada ja samal ajal hoolitseda oma naha eest, siis võib tsitronellõli olla teie jaoks ideaalne valik.

Eukalüpti eeterlik õli

Eukalüpti eeterlik õli - on eeterlik õli, mida saadakse eukalüptipuu lehtedest. Sellel on värske lõhn ja see on tuntud sääskede eemale tõrjuvate omaduste poolest. Lisaks omab see põletikuvastaseid omadusi, mis võivad aidata lihaste- ja liigesvalude, külmetushaiguste ja muude seisundite korral. Kui soovite sääskede eemal hoidmiseks saada ka tervislikku kasu, võib männieukalüpti õli olla suurepärane valik.

Nelgi eeterlik õli

Nelgi eeterlik õli sisaldab aineid, mis tõrjuvad puuke ja teisi putukaid, muutes selle suurepäraseks looduslikuks tõrjevahendiks. Lisaks võib see õli aidata hambavalu sümptomite korral ning omada antimikroobseid omadusi, mis võivad aidata võidelda bakterite ja seente vastu.

Geraaniumi eeterlik õli

Geraaniumi eeterlik õli sisaldab looduslikke ühendeid, mis on tõestanud oma tõhusust puukide ja teiste putukate hirmutamisel. Lisaks võib see olla kasulik ärevuse ja stressi vähendamisel tänu oma rahustavatele omadustele

MIKS TASUB VALIDA SEE EETERLIKE ÕLIDE SEGU

Looduslik vahend puukide ja sääskede vastu
Jätkub 2 kasutustunniks
Kompaktne suurus, mugav kaasas kanda
Inimestele ohutu erinevalt putukamürkidest
Meeldiv, kerge ja vaevalt tajutav lõhn
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo