Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Spirulina pulber OstroVit 250g - Toidulisand

9.90 7.42

Laos

Spirulina pulber on spirulina ekstrakti sisaldav toidulisand, mis sisaldab endas väga suures koguses meie keha positiivselt mõjutavaid toitaineid – teisisõnu nimetatakse seda ka supertoiduks. Spirulina on sinivetikas, mida nimetatakse järvedel ja muudel mageveereservuaaridel kasvavateks vetikateks.
Spirulinat tunti ja kasutati iidsetel aegadel väga palju ka rahvameditsiinis. Spirulinat iseloomustab teadaolevate söödavate taimede suurim valgusisaldus – see on täisväärtusliku valgu allikas, mis sisaldab lausa 18 aminohapet. Valk moodustab spirulina kuivkaalust umbes 60-70%, mistõttu nimetatakse seda tavaliselt roheliseks lihaks. See on suurepärane toidulisand inimestele, kes piiravad lihatoodete või piimavalgu tarbimist (näiteks taimetoitlased). Spirulina pulber võib olla ka heaks alternatiivseks peptiidide allikaks inimestele, kellel on valgutalumatus.
Spirulina on rikas mitmete väävlivormide poolest, mida on tunda tema keedumuna meenutavas maitses, aga mis samal ajal aitab tugevdada immuunsüsteemi ja parandada naha seisundit. Spirulinas sisalduvale sinisele värvainele on iseloomulikud organismi puhastavad omadused. Eriti sobilik on spirulina inimestele, kes tarbivad liigselt alkoholi või suitsetavad sigarette.

Kasutamine:

Spirulina pulber sisaldab endas palju kasulikke toitaineid. Eriti sobilik on spirulina pulber taimetoitlastele.
Kasutamine: Võtke 2gr (4 lusikatäit) päevas koos rohke veega või lisage pulbrit smuutidele, jogurtitele, mahladele. Pakendis on kaasas ka mõõtetops (1ml). Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetavad emad. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Muu informatsioon:

Vegan. Netokaal: 250gr. Maitse: naturaalne. Koostis: spirulina. Tootja: Ostrovit, Poola.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo