Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Aedsalati seemned (Lactuca sativa) De Bolster Lollo Rossa – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ See väga dekoratiivne salatitüüp lisab salatitele värvi, tekstuuri ja volüümi;
✔️ Kasvab kiiresti;
✔️ Sobib kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.69

Laos

Aedsalati seemned (Lactuca sativa) De Bolster Lollo Rossa on kiiresti kasvav punakaspruun lokkis lehtsalat, millel on tugevad sisselõiked ning väga dekoratiivsed ja õrnad lehed.
Salat on parima maitsega siis, kui seda väga palju ei väetata. Tegemist on klassikalise salatiga, mille sort pakub kaunilt särtsakaid ja maitsekaid lehti. See väga dekoratiivne salatitüüp lisab salatitele värvi, tekstuuri ja volüümi. Käharatel lehtedel on ka praktiline funktsioon – salatikastmed jäävad kenasti salatilehtede külge ning ei vaju salatikausi põhja.
Arvatakse, et lokkis lehtedega Lollo Rossa tüüpi salatid on saanud nime La Lollo järgi, mis on populaarse itaalia näitlejanna Gina Lollobrigida hüüdnimi, viidates tema lühikesele, räsitud soengule.
Kasutamine:
Aedsalati seemned sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.
Kasvuhoones külviaeg märts-juuli, ümberistutamine aprill-august, saagikoristus mai-oktoober. Avamaal külviaeg aprill-juuni, ümberistutamine mai-juuli, otsekülv aptill-juuni, saagikoristus mai-oktoober.
Istutamisel pidada silmas taimede vahekaugust 30x30cm, aedsalati seemned eelistavad kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kohta.
Salat on väga lühikese kasvuperioodiga ja seetõttu on oluline taime ümberistutamine just noores staadiumis. Salat on parima maitsega siis, kui seda väga palju ei väetata. Kui soovite iga nädal salatit süüa, peate ka regulaarselt külvama/istutama. Kui panete osa salatist üksteise lähedale ja koristate saaki tavapärasest veidi varem, võib piisata ühest külvist kolme kuni nelja nädala kohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 1 gramm (30 m2 kohta). Seemnete kaal: 1000 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 30×30 cm. Asukoht: päike/poolvari. Taime kõrgus: 20 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo