Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Bambusest nebulisaator — Pihustab eeterlikke õlisid ilma vett lisamata

✔️ Lõhustab eeterlike õlide molekule, muutes need gaasiks;
✔️ Töötab ilma veemolekule kasutamata;
✔️ Säilitab eeterlike õlide puhtuse ja raviomadused;
✔️ Valmistatud naturaalsest bambusest ja klaasist.

79.90

Laos

Nebulisaatorite peamine eelis on see, et need lõhustavad eeterlikud õlid molekulideks ning paiskavad need õhku ilma veemolekule kaasamata. Puhaste eeterlike õlide kasutamine ilma vett lisamata võimaldab täielikult säilitada õlide raviomadused.

KASUTUSSOOVITUSED:

Nebulisaatori kasutamisel valage 10 milliliitrine pudelitäis eeterlikku õli või 10 ml eeterlike õlide segu otse nebulisaatorisse, et tagada tugev ja vahetu difusioon. Seadmes ei kasutata soojendust ega vett. Õhupump purustab eeterliku õli molekulid ning vabastab need peente tilkadena õhku, tekitades peene aerosooludu. Tänu nebulisaatorile on võimalik kasutada ära eeterlike õlide kõik raviomadused.
Olge ettevaatlik väga suure vaigusisaldusega õlidega nagu viiruk, sandlipuu, patšuli ja mänd. Kui õlid on liiga paksud, ei tohi neid nebulisaatoris kasutada, vastasel korral rikuvad need lihtsalt seadme.
Nebulisaatorisse ei tohiks valada ka baasõlisid, kuna need on tiheda konsistentsiga, neid ei ole võimalik pihustada ning need lihtsalt ummistavad seadme.

Käesoleva mudeli eelised:

Enamik nebulisaatoreid kasutab suures koguses eeterlikke õlisid. Neid soovitatakse kasutada maksimaalselt 10-15 minuti pikkuste seanssidena. Käesolev mudel on varustatud impulsstaimeriga, mille abil võib programmeerida seadme lühiajaliseks perioodiliseks difusiooniks. Seda tüüpi seadmed on väga efektiivsed.

Muu informatsioon:

Võimsus: 2-8 W. Mahutavus: 150 ml. Suurus: Ø170 x 120 mm. Materjal: bambus + klaas. RGB taustvalgus. Toodetud Hiinas.

Difuuseri ostmisel, saate eeterlike õlide segu kingituseks!

Saa kingituseks eeterlike õlide segu väärtusega 7.90 €. Segu sisaldab mündi, sidruni ja viirukilille eeterlikke õlisid.
Segus sisalduvad eeterlikud õlid võimendavad üksteise toimet. Need mõjuvad kehale värskendavalt, annavad energiat ja tugevdavad immuunsust. See segu sobib ideaalselt talvehooajaks.
Lisaks on sellel meeldiv ja rikkalik lõhn ning see teeb kodu veel hubasemaks ja loob jõulumeeleolu! Kingib rahu, lõõgastab ja loob heaolu tunde.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo