Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Biotiin 5000 μg Ecosh - Ilu vitamiin

✔️ On vajalik naha, juuste ja küünte tervisele;
✔️ Mikrotoitainete ainevahetusele – rakkude kasvule ja uuenemisele;
✔️ Normaalsele energiavahetusele ja limaskestale;
✔️ Normaalsele närvisüsteemi talitlusele ja psühholoogilistele funktsioonidele.

17.00

Laost otsas

Palun teavita mind kui see toode on tagasi laos

Biotiin takistab juuste väljalangemist, enneaegset vananemist ja halliks minemist.

B-vitamiinide hulka kuuluv tugevatoimeline bioaktiivne D-biotiin, tuntud ka H-vitamiini, B7 ja  koensüüm R nime all, osaleb koos teiste sama rühma vitamiinidega toidu energiaks muutmisel. Ilu vitamiinina on biotiinil tähtis roll naha, juuste ja küünte tervisele, kuna on üks tähtsamaid vitamiine  rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin  aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi talitlusele. Paljude erinevate ülesannete kõrval aitab biotiin hoida ka limaskesti normaalsena ning toetab psühholoogilisi funktsioone.

Lisaainete vaba

GMO vaba

Laktoosi vaba

Gluteeni vaba

Toodetud Eestis

Biotiin takistab juuste väljalangemist, enneaegset vananemist ja halliks minemist. Kuiva naha puhul sageli kasutatav biotiin on vajalik rasvade lagundamiseks ja ainevahetuseks.

Mida tähendab bioaktiive?

Bioaktiivne aine on koheselt valmis minema biokeemiliste muundumiste ehk ainevahetuse võrgustikku, mis on organismide elu aluseks. Mitteaktiivsed vitamiinid tuleb rakus esmalt muuta aktiivseks, kuid bioaktiivne vitamiin on koensüümses vormis ja ei nõua enam rakus lisa reaktsioone. See omakorda hoiab kokku organismi ressursse nagu energiat ja organismile olulisi toitaineid.

Koostisosad:

Mahuaine: riisijahu, D-biotiin, taimne kapsel (želeeriv aine pullulaan).

Biotiini manustamine:

Soovituslik päevane annus on 1 kapsel  vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Soovitatud annust ei tohi ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.  Hoida lastele kättesaamatus kohas.

TOOTE KOGUS:

90 vegetaarset kapslit, 500 mg kapsel, neto 50g.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo