Looduspood

Loading...

Chaga pulber – looduslik antibiootikum

✔️ Sisaldab looduslikke antibiootikume;
✔️ Soodustab soolestiku ja mao limaskesta kiiret paranemist;
✔️ Vähendab veresuhkru taset;
✔️ Aitab puhastada veresooni kolesterooli naastudest.

6.60 5.90

Laost otsas

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Metsas kõndides kaskedel kasvavaid moodustisi nähes ei mõtle me tavaliselt kuigivõrd sellele, millega on tegu. Tegemist on chaga ehk musta pässikuga – kasetüvel kasvava seenega, mis aitab ravida mitmesuguseid vaevusi. Oma elutsükli vältel imab seen kasemahlast endasse hiiglaslikke koguseid kasulikke toitaineid ja looduslikke mineraale nagu magneesium, raud, hõbe, tsink, kaltsium, vask, naatrium jt.
Chaga tervendavaid omadusi tunti juba Vana-Roomas. Kohalikud ravitsejad soovitasid seenest valmistatud tõmmist toonust tõstva ja tuju parandava vahendina ning kasutasid seda liigese- ja nahahaiguste ning kasvajate raviks.

Chaga pulbri kasulikud omadused

Tänu rikkalikule kasulike ainete sisaldusele kasutatakse toidulisandit mitmete haiguste raviks ja profülaktikaks:
Manustamine:
Sega 0.5 teelusikatäit pulbrit 200ml tassi 50˚C kuuma veega, lase selle temperatuuri juures tõmmata (hoia potis pliidiserval või termoses) miinimum 15 min kuni 24 tundi. Teed tuleks tarbida 2-3 tassi päevas kolm nädalat. Chaga pulbrit võib segada ka kohviga, kakaoga, lemmikteega või lisada pudrudesse, smuutidesse ja jogurtitesse. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogus on 1-3tl, 3 nädalat.
Tootja: Chaga health, Eesti.
logo
Scroll to Top