Looduspood

Loading...

Cheer up! – Annab positiivse tuju ja hoiab vaimu erksana

✔️ Annab positiivse tuju ja hoiab vaimu erksana;
✔️ Mugav rullikpudel: lihtne kasutada ja kaasas kanda;
✔️ Meeldiv lõhn;
✔️ Taimede õige vahekord ja valik suurendab nende toimet mitu korda.

6.90

Laost otsas

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...

ETERLIKUD ÕLID

Parimat moodust endorfiinide tootmiseks ja energiataseme toetamiseks pakub loodus ise. Vanasti koguti ergutavate ja tervistavate omadustega taimi ja juuri, et sügistalvisel perioodil organismi kosutada. Neid kasutati tõmmiste või leotistena. Tänapäeva maailmas on eeterlikud õlid suurepärane alternatiiv.
Eeterlik õli on taimedest pressitud kontsentreeritud vedelik. Üks väike purk eeterlikku õli võib sisaldada sama palju kasulikke aineid kui terve tonn taimi (see seletab mõne õli kõrget hinda)! Eeterlik õli on taimede hing.

EETERLIKE ÕLIDE SEGU CHEER UP! TOETAB HEAD MEELEOLU JA VAIMUERKSUST TÄNU ERILISELE KOOSTISELE:

Mündi eeterlik õli

Münt mitte ainult ei tugevda enesekindlust, vaid aitab luua suhteid ning saavutada üksteisemõistmist, sealhulgas aitab ka suurepäraselt avalikeks esinemisteks valmistuda.

Apelsini eeterlik õli

Aitab parandada meeleolu ja emotsionaalset seisundit, leevendades väsimust, vabastades ärevusest, unetusest, sisemisest ebamugavustundest, närvilisusest ja kurbusest.

Mürri eeterlik õli

Tänu soojendavale toimele ja soojusele kannab endas tähenduslikkust ja vaimsust, võimaldab saavutada psühholoogilise stabiilsuse ja aitab konstruktiivselt psühholoogilisest depressioonist välja tulla.

Õlis lahustuv E-vitamiin

On võimas antioksüdant. Stimuleerib ja immuunsust osaleb organismi kaitsmises viirus- ja bakteriaalsete infektsioonide eest. Parandab vereringet ja osaleb hormoonide sünteesis.

Lisaeelised:

Kerge kasutada: lihtsalt libistage rullikuga mööda rannet, kaela või peopesa;
Meeldiv lõhn – eeterlikke õlisid kasutatakse sageli looduslike deodorantidena;
Säästlikud,  jätkub mitmeks kuuks. Kerge kotis kaasas kanda ja reisile kaasa võtta;
Täielikult looduslik koostis. Tehtud Suurbritannias;

Kuidas kasutada:

Eeterlike õlide kasutamine pulsipunktides on üks aroomiteraapia tehnikaid. Pulsipunktid on  need kehaosad, kus veresooned asuvad pinnale väga lähedal, mis võimaldab naha kaudu pulssi tunda. Peamised pulsipunktid asuvad randmetel, kaela tagaküljel ja meelekohtades.
Pulsipunktidele määrimine võimaldab õlidel imenduda tõhusamalt kui ühegi teise meetodiga ning kiire tungimine vereringesüsteemi tugevdab nende toimet.
Ärge unustage enne kasutamist kontrollida individuaalset talumatust eeterlike õlide suhtes. Kvaliteetsete eeterlike õlide puhul pole allergiline reaktsioon sagedane nähtus, kuid kontrollida pole kunagi liiast. Sellist  testi on väga lihtne teha: kandke tilk õli küünarnuki õrnale nahale, kui 12 tunni pärast pole sügelust ega punetust  tekkinud, sobib õli kasutamiseks. Hüpotoonikutel ja rasedatel ei soovitata pikka aega kasutada.
Ainult välispidi kasutamiseks!

Koostis:

Tocopherol, Mentha Spicata Oil, Citrus Sinensis Oil, Commiphora Myrrha Oil, Limonene, Citral, Alpha-isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol. Naturally occurring in Essential Oils.
Pudeli suurus: 10 ml
logo
Scroll to Top