Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Lehtsinepi seemned (Brassica juncea) De Bolster Purple Frills - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Põletikuvastased ja looduslikud detoksifitseerivad omadused, sisaldab palju antioksüdante;
✔️ Vürtsikas sinepine maitse;
✔️ Sobib kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.69

Laos

Lehtsinepi seemned (Brassica juncea) De Bolster Purple Frills on peente sisselõigetega, sügavlillade lehtedega ja vürtsika maitsega sinepisort. Sinepilehte on Indias Himaalaja piirkonnas kasvatatud ja söödud üle 5000 aasta. Ka paljudes teistes riikides on lehtsinep igapäevamenüü osa. Seda saab valmistada spinati ja muude lehtköögiviljadega sarnaselt ning seda võib süüa nii varases kui ka küpses faasis. Sobib kasvatamiseks ka beebisalatina.
Lehtsinep on levinud salatisort, potiürt, hautamis- ja marineerimise maitsetaim erinevates köökides Aasiast Euroopa ja Lõuna-Ameerikani.
Lehtsinep sisaldab endas ühendeid, millel on vähki ennetav toime, sealhulgas antioksüdandid, põletikuvastased ja looduslikud detoksifitseerivad omadused.
Kasutamine:
Lehtsinep seemned sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal. Kasvuhoones: Otsekülv märts-mai ja september-oktoober, saagikoristus mai-juuli ja oktoober-november. Avamaal: Otsekülv mai-august, saagikoristus juuli-oktoober. Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 15x2cm. Lehtsinep seemned eelistavad kasvamiseks päikselist/poolvarjulist kasvukohta.
See taim lisab salatitesse piprase dijoni-laadse sinepi maitse. Kergelt aurutatult või hautatuna on need lihtsalt fantastilised. Kasutada võib lehtsinepit ka suppides või ahjuvormis. Samuti on need maitsvad külmade veiseliharoogade kõrvale mädarõika asemel või lihtsalt salatitesse lisatuna ainulaadse maitse saamiseks.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 2 grammi (2 m2 kohta). Seemne kaal: 500 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 15×2 cm. Asukoht: päike/poolvari. Taime kõrgus: 30-40 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo