Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Lumiherne seemned (Pisum sativum) De Bolster Norli - Esmaklassilised maheseemned Hollandis

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Toodab üsna palju, aga väikseid tumerohelisi ja magusaid kaunvilju;
✔️ Sobib suurepäraselt aurutamiseks, praadimiseks või toorelt salatitesse;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

3.99

Laos

Lumiherne seemned De Bolster Norli on üldtuntud rikkaliku saagiga lumiherne sort, mis toodab üsna palju, aga väikseid tumerohelisi ja magusaid kaunvilju. Kaunad on eriti maitsvad just hilisemas kasvufaasis. Soovitatav on korjata kaunad ära enne, kui nad liiga paksuks muutuvad. Tänu nende krõmpsuvale tekstuurile sobivad selle sordi lumiherned suurepäraselt aurutamiseks, praadimiseks või toorelt salatitesse – see väike hernes on oma maitselt täiesti suussulav.
Seda tüüpi saab põhimõtteliselt kasvatada ka ilma toetuseta. Siiski on traatvõrguga kasvatamisel omad eeliseid – korjamine on oluliselt lihtsam ja kaunad püsivad puhtad. Tasub meeles pidada, et herneseemneid ei tohiks kunagi külvata maha külma või märja ilmaga. Samuti on oluline külvata herneseemned piisavalt sügavale (3-4 cm), et hiired ja linnud seemneid ära ei sööks.
Kasutamine:
Lumiherne seemned De Bolster Norli sobivad kasvatamiseks avamaal, külvamine veebruar, ümberistutus märts, otsekülv märts-aprill, saagikoristus juuni-juuli.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 50x5cm. Eelistavad kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Herneseemneid ei tohiks kunagi külvata maha külma või märja ilmaga.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 75 grammi (5 m2 kohta). Seemne kaal: 5 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 50×5 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 60-80 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo