Looduspood

Loading...

Magneesiumihelbed – Meeldiv viis oma magneesiumivarusid täiendada

✔️ Lihaste ja vereringe normaalseks toimimiseks;;
✔️ Närvisüsteemi, nägemis- ja hingamiselundkonna töö normaliseerimiseks;
✔️ Naha seisundi parandamiseks;
✔️ Seedesüsteemi probleemide kõrvaldamiseks.

10.3032.00

  • 1kg
  • 4,5kg
Puhasta

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Magneesium on kogu organismile hädavajalik mineraal, mis aitab ära hoida depressiooni ja leevendada väsimust. Magneesiumipuudust on täheldatud eriti tihti rasedatel ja eakatel. Arvatakse, et magneesiumipuuduse all kannatab umbes 80% inimkonnast. Magneesiumipuuduse korvamiseks tuleb regulaarselt tarbida magneesiumirikkaid toite või võtta magneesiumivanne.

Magneesiumihelbed on hädavajalikud järgmistel juhtudel:

Magneesiumihelbevann on hea vahend jalakrampide, tõmblevate laugude, väsimuse ja ärrituvuse korral. Mineraali kasutamine naha kaudu imenduvana taastab kiiresti organismi magneesiumivajaduse.
Zechsteini magneesiumkloriid pärineb iidsest Zechsteini soolajärvest. Järve ennast ei ole küll enam aastasadu olemas, kuid selle kunagises asukohas, 1500 – 2000 m sügavusel maapõues, peitub reostuse ja muude kahjulike keskkonnamõjude eest kaitstud magneesiumkloriidi lade. Magneesiumiõli saamiseks pumbatakse vesi kõrgsurvel maapõue vees lahustuva magneesiumikihini. Seejärel pumbatakse vees lahustunud magneesiumkloriid tagasi maa peale. Antud vedeliku filtreerimisel ja puhastamisel saadakse magneesiumiõli, mille magneesiumkloriidi sisaldus on ca 31%.

Näidustused magneesiumihelveste kasutamiseks:

Vanni võttes imendub mineraal kiiresti ja see omandatakse täielikult. Meetod annab magneesiumipuuduse kõrvaldamisel kohese efekti. Helbed toidavad organismi naha kaudu vahetult ilma kõrvalmõjudeta soolestikule. Võrdluseks olgu öeldud, et nt toidulisandid väljutatakse seedekulglast kiiresti ning need ei jõua seetõttu täielikult imenduda.

Näidustused magneesiumihelveste lokaalseks kasutamiseks:

Magneesiumihelbevannid:

Kiire efekti saavutamiseks on hea võtta vanni kogu kehale. Vanni võtmiseks panna täis vanni 0,5 – 1 kg magneesiumihelbeid.
Jalavanniks kasutatakse vastavalt 100 – 150 grammi helbeid 4 liitri vee kohta. Vanni võtmist tuleks alustada temperatuuril 37° C ja madalaima helveste kontsentratsiooniga. Hiljem võib temperatuuri pidevalt tõsta, kuid mitte üle 41° C ja mineraali kogust suurendada.
Vajaliku magneesiumikoguse saamiseks piisab nädalas 2 – 3 vannitamiskorrast.
Magneesiumipuuduse vastu tuleks täiskasvanud inimesel kasutada päevas 350 – 800 mg. Sellise efekti saavutamine ei ole võimalik, kui tarbida vaid tervislikke toiduaineid, siin aitavad olukorda parandada magneesiumihelbevannid.

Magneesiumihelbevannid alandavad vererõhku, vähendavaid turseid ja aeglustavad vananemisprotsesse ning on kasulikud järgmistel puhkudel:

Koostis:

Aqua, Magnesium Chloride (47%).
Palun vali kogus:

1kg, 4,5kg

logo
Scroll to Top