Looduspood

Loading...

MSM + astelpaju – tugevdab juukseid ja küüsi, tõstab naha elastsust

✔️ Tugevdab juukseid ja küüsi;
✔️ Tõstab naha elastsust;
✔️ Parandab liigeste liikuvust;
✔️ Vabastab lihaspingeid.

16.00

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
MSM + astelpaju toode on oluline neile, kes soovivad hoida oma naha, küünte, juuste, liigeste või kõhrede seisukorra normaalsena. Nimelt on väävel organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumisel. MSM-i nimetatakse nn „ nooruse ja ilumineraaliks“, mis hoiab juuksed ja küüned tugevad, naha elastsena ning liigesed liikuvatena. Toodet on hea kasutada ka sportlastel, kuna väävel hoiab lihased normaalsed kogu sportimise vältel sealjuures vabastades piimhappest tuleneva pinge. Samuti aitab MSM tõsta märgatavalt energiataset, kuna aitab puhastada rakke ainevahetusjääkidest ning toksilistest ainetest, teisalt suurendab vajalike toitainete omastamist, vee ja hapniku sisselaskvust. MSM ehk metüülsulfonüülmetaan on väävliühend, mis on puhtal kujul lõhnatu, valge, kristalne, kergelt mõru maitsega pulber. Tootele lisatud vitamiinirikas astelpaju marjapulber aitab MSM-i paremini rakkudel omastada.
Maailma puhtaim OptiMSM on orgaaniline väävliühend, mis aitab kaasa juuste, küünte, liigeste ja luukoe normaalsele moodustumisele ning talitlusele. Tootele lisatud c-vitamiinirikas astelpaju marjapulber aitab rakkudel MSM-i paremini omastada.

MSM + Astelpaju:

Koostisosad:

MSM (metüülsulfonüülmetaan), astelpaju marjade pulber (hippophae rhamnoides), taimne kapsel (hüdroksülpropüül metüültselluloos).

MANUSTAMINE:

Kapslite puhul on soovitatav päevane annus kuni 4-6 kapslit (1 kapsel = 500mg MSM). Kuuridena või aastaringselt. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asndajana.

toote kogus:

160 vegetaarset kapslit, üks kapsel 500 mg, netokaal 112 g.
logo
Scroll to Top