Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

OrganiCup – auhindu pälvinud menstruaalanum, mis asendab sidemeid ja tampoone

✔️ Kogu päevaks ja kogu ööks. Leketeta, probleemideta;
✔️ Ei mingit kuivust ega infektsioone. Ainult meditsiiniline silikoon;
✔️ Teenib teid aastaid, mitte mõne tunni: kasu rahakotile ja planeedile;
✔️ Sobib ideaalselt kehaliselt aktiivsetele naistele (kõikidele teistele samuti);

24.00

  • A suurus (naistele, kes ei ole sünnitanud)
  • B suurus (naistele kes on sünnitanud)
  • Mini (Teismelistele tüdrukutele)
Puhasta
Paljud naised nimetavad menstruaalanumaid kõige praktilisemaks vahendiks puhtuse hoidmiseks menstruatsiooni ajal. Erinevalt hügieenisidemetest ja tampoonidest ei ima anum eritist, vaid kogub seda.
Menstruaalanumat võib kasutada kuni 10 aastat. Hoolimata sellest, et see on kallim kui teised hügieenivahendid, tasub see end pikaajalisel kasutamisel ära.
Hügieenisidemed ja tampoonid on planeedi üks peamisi saasteallikaid. Oma elu jooksul kasutab naine 11000 tampooni ja sidet. Need satuvad koos pakendiga lõpuks prügilasse, mis teeb tõsist kahju keskkonnale.

MENSTRUAALANUMAL ON HULK EELISEID:

Kaitseb lekete eest;
Jäätmevaba;
Ei  mingeid tampooniniite;
Suurepärane lahendus puhkuse ajal;
Ideaalne abimees, kui tegelete veespordialadega;
Saab kasutada magamise ajal;
Sobib ideaalselt looduses puhkamiseks;
Hoiab ära ebameeldiva lõhna;

Menstruaalanum – kuidas kasutada?

SAMM 1: ORGANICUP`I PAIKA ASETAMINE

Kasuta sooja vett ning õrna seepi (OrganiWash), et pesta oma käed ja anum jooksva vee all. Kui anumat paika asetad, peaksid seda voldituna hoidma, kuni see on Su tupes sees. Leia asend, kus anuma paika asetamine oleks mugav – võid proovida selili, kükitades, tualetipotil istudes või lihtsalt seistes. Kui anum on tervenisti tupes, võta lihtsalt oma sõrmed ära ja lase sel lahti klõpsata. Mõnikord võid kuulda klõpsu või vaakumisse tõmbamise häält. See annab märku, et anum on korralikult lahti rullunud. Kui kahtled, proovi näpuga anuma põhja tunnetada, see peaks olema ümar või ovaalne, kui korralikult paigas. Kui tunned, et anuma põhi ei ole ümar, vaid kusagilt rullis, siis tähendab see, et see ei ole korralikult paigas. Hoia õrnalt anuma põhjast kinni ja keera seda, kuid mitte sabakesest, mis on anuma otsas. Kui arvad, et oled anuma paika saanud, tõmba sabakesest, et veenduda, et anum on õhukindlalt paigas. Kui tunned takistust, siis oled suutnud tekitada vaakumi ning anum on perfektselt paigas!

SAMM 2: 12 TUNDI LEKKEVABA VABADUS

Võid nüüd OrganiCup`i kuni 12-ks tunniks paika “unustada”. Võid teda kanda isegi öösel. Olenevalt vere kogusest pead suurema vooluse korral sagedamini tühjendama. Kui oled anumat mõnda aega kasutanud, tead arvestada, kui tihti tühjendada. OrganiCup`i mahub kuni kolme suurema tampooni jagu verd. Alustades võid igaks juhuks kanda samal ajal ka hügieenisidet. Siis ei pea Sa harjumise perioodil lekkimise pärast üldse muretsema. Kõigil naistel on emakakaela asend veidi erinev, seega see, kui kõrgele või madalale tuppe tuleks menstruaalanum asetada, oleneb indiviidist. Kui tunned, et anuma sabake on liiga pikk ja ulatub tupest välja, siis võid selle lühemaks lõigata. Ära kindlasti lõika sabakest siis, kui anum on tupes!

SAMM 3: ORGANICUP`I EEMALDAMINE

Kasuta sooja vett ja õrna seepi (OrganiWash), et oma käed ära pesta. Leia asend, mis Sinu jaoks kõige paremini töötab. Lõdvestumine on anuma eemaldamisel väga tähtis. Eemaldamiseks leia anum sabake kaudu, kasutades samal ajal oma kõhulihaseid, et OrganiCup`i allapoole tõmmata, kuni saad põhjast kinni võtta. Näpista põhja, et vaakum eemaldada ning libista OrganiCup välja, liigutades seda ühelt poolt teisele. Ära kindlasti tõmba anumat välja nii, et vaakum ei ole eemaldatud! Tühjenda anum tualetipotti ning loputa jooksva vee all. Ära unusta puhastada ka anuma õhuauke. Aseta anum paika tagasi. Kui Sul ei ole jooksvale veele ligipääsu, siis võida kasutada OrganiWipe`e või tualettpaberit, et see puhastada ning pese siis, kui järgmine kord kraanile ligi pääsed. Kui oled anuma puhastanud, võid ta tagasi paika asetada, toimides ülalolevate juhiste järgi. Kui Su menstruatsioon on selleks korraks lõppenud, siis hoia anumat 3-5 minutit keevas vees ning hoiusta OrganiCup puuvillases kotikeses kuni järgmise korrani.

OHUTUS JA HÜGIEEN:

OrganiCup vastab vajalikele standarditele ja seadusenõuetele.
Sertifitseeritud vegantoode (pole loomade peal katsetatud). OrganicCup vastab  veganite seltsi standarditele.
Sertifitseeritud allergiaohutu toode.  OrganicCup vastab standardile Allergy Certified™.
Nahahooldusvahendite kategooria aastatoode. Taani tervisepoodide valik aastal 2016.

Looduspood soovitab:

OrganiWipes-iga võid puhastada oma menstruaalanumat juhul kui puudub ligipääs puhtale veele. Ideaalsed ühiskasutatavates tualettides, välitegevusteks ja reisimiseks.

Hind: 5 €

OrganiWash (75 ml) on mahe kaks ühes intiimpesugeel, mida võid kasutada enda ning oma menstruaalanuma pesemiseks enne tuppe sisestamist ja peale tühjendamist.

Hind: 7 €

Intiimhügieeni komplekt – OrganiCup, OrganiWash  ja OrganiWipes.

TARK VALIK!

Hind: 35 €

Menstruaalanum – Milline suurus valida?

Klientide hinnangud
5,0 Kokku 1 hinnangut
5 ★
100% 
1
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
KIRJUTA HINNANG

Aitäh, et andsid oma hinnangu!

Oleme väga tänulikud sinu tagasiside eest! Jaga seda ka oma sõpradega!

Filtreeri hinnanguid:
03.02.2020
EK
Eleri K.
EE EE

Intiimhügieeni komplekt

Väga meeldiv kogemus. Organicup oli minu jaoks pehme, väga mugav ja lihtne kasutada. Kaup tuli ka väga kiiresti kohale.

Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo