Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Puidust masseerija Lepatriinu – Aitab leevendada pingeid ja lõdvestada väsinud lihaseid

✔️ Leevendab ja lõdvestab pinges lihaseid;
✔️ Ergutab vereringet;
✔️ Mõjub teraapiliselt nii keha kui hingele, leevendab stressi;
✔️ Sobib kasutamiseks üle kogu keha – nii jalgadel, kätel kui seljal.

8.90

Laos

Masseerija Lepatriinu ei ole mitte ainult silmale ilus vaadata, vaid aitab leevendada pingeid, lõdvestab pinges ja õrnasid lihaseid, ergutab vereringet ning on teraapiline nii kehale kui vaimule, aitab parandada lihaste toonust ja tasakaalu, vähendades liigestele ja luudele mõjuvat füüsilist stressi. See puidust masseerija Lepatriinu sobib kasutamiseks üle kogu keha – nii jalgadel, kätel kui ka seljal. Masseerija on valmistatud täielikult jätkusuutlikust ja keskkonnasõbralikust Hemu puidust, pakub suurepärast stressileevendust ja tekitab koheselt hea enesetunde.
Seda on lihtne kasutada – tegemist on väga kerge ja kompaktse puidust masseerijaga. Tänu kompaktsele mõõdule ja kergele kaalule on masseerija Lepatriinut väga mugav endaga kõikjal kaasas kanda ja massaaži teha just siis, kui selleks soov või vajadus tekib – miks mitte teha lõõgastavat massaaži lisaks mugavale kodusele keskkonnale ka puhkehetkel kontoris. Massaaž on veelgi nauditavam, kui kasutada lisaks lõõgastavaid massaažiõlisid ja/või aroomiteraapilisi õlisid.

Kasutamine:

Puidust masseerija Lepatriinu kasutamine on väga lihtne – võta see lihtsalt kätte ja masseeri ringikujuliste või edasi-tagasi liigutustega just seda piirkonda, mis leevendust vajab. Peale kasutamist puhasta masseerija Lepatriinu kergelt niiske lapiga, et eemaldada sellelt tekkinud mustus.

Muu informatsioon:

Mõõdud: 10x3cm. Kaal: 100g.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo