Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Sääskede tõrjevahend Anti Mosquito - Ärge laske sääskedel oma aega looduses rikkuda

✔️ Aitab peletada putukaid nagu sääsed, kärbsed;
✔️ Täiesti looduslik koostis;
✔️ Kompaktne suurus, mugav kaasas kanda;
✔️ Meeldiv, kerge ja vaevalt tajutav lõhn.

6.90 5.17

Laos

Ärge laske sääskedel oma suve rikkuda!

Ükski sääsk ei suuda rikkuda teie suve, kui teil on meie looduslik sääsetõrjevahend, mis põhineb tsitronella- ja eukalüptiõlil! Meie toode koosneb 100% looduslikest koostisosadest ja eeterlikest õlidest, mis on tuntud oma tõrjuvate omaduste poolest.
Sääsehammustused Eestis võivad edasi anda mitmeid kahjulikke haigusi, sealhulgas Lääne-Niiluse palavikku, puukentsefaliidi viirust ja malaariat. Ära riski!

Täiesti looduslik koostis!

Tsitroneella ja eukalüpti eeterlikud õlid on looduslikud sääskede tõrjevahendid, mis hoiavad sääsed eemal ja kaitsevad teid ja teie perekonda soovimatute putukate eest. Meie toode ei sisalda kahjulikke kemikaale nagu N,N-dietüül-meta-toluamiid ja Permetriin, mis sisalduvad tavalistes putukatõrjevahendites. Meie toode on ohutu nii teile kui ka keskkonnale!

Tsitroneella eeterlik õli

Tsitroneella eeterlik õli - see on eeterlik õli, mis saadakse tsitronellataime lehtedest. Sellel on meeldiv tsitruse lõhn ja see on tuntud oma sääskede tõrjuvate omaduste poolest. Lisaks sellele on sellel toitvad omadused nahale, niisutab seda ja muudab selle pehmemaks ja siledamaks. Kui soovite sääskedest lahti saada ja samal ajal hoolitseda oma naha eest, siis võib tsitronellõli olla teie jaoks ideaalne valik.

Eukalüpti eeterlik õli

Eukalüpti eeterlik õli - on eeterlik õli, mida saadakse eukalüptipuu lehtedest. Sellel on värske lõhn ja see on tuntud sääskede eemale tõrjuvate omaduste poolest. Lisaks omab see põletikuvastaseid omadusi, mis võivad aidata lihaste- ja liigesvalude, külmetushaiguste ja muude seisundite korral. Kui soovite sääskede eemal hoidmiseks saada ka tervislikku kasu, võib männieukalüpti õli olla suurepärane valik.

MIKS TASUB VALIDA SEE EETERLIKE ÕLIDE SEGU

Looduslik vahend sääskede vastu
Jätkub 2 kasutustunniks
Kompaktne suurus, mugav kaasas kanda
Inimestele ohutu erinevalt putukamürkidest
Meeldiv, kerge ja vaevalt tajutav lõhn

KAMPAANIA!

SUVE ALGUSE JA JAANIPÄEVAEELNE KAMPAANIA!

Ostes korraga 3 spreid, saate 50% soodustust!

Tavaline hind: 53.40 €
Soodushind: 26.70 €

HOOLITSE SUGULASTE JA SÕPRADE EEST:
TELLI LOODUSLIKKE SPREISID KÕIGILE!

MIDA SUUREM HULK, SEDA MADALAM HIND!
1 tk:
2 tk:
3 tk:
14.90 € 11.90 € 8.90 €
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo