Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Sibula seemned (Allium cepa) De Bolster Red Long of Florence – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Annavad saagiks kauni punase värvusega piklikud sibulad, millel on mahe ja magus maitse;
✔️ Sisaldavad endas palju C- ja B-vitamiine ja mineraalaineid;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

2.99

Laos

Sibula seemned De Bolster Red Long of Florence annavad saagiks kauni punase värvusega piklikud sibulad, millel on mahe ja magus maitse. Suurepärane sibulasort erinevatesse salatitesse.
Mida hiljem antud sordi sibula seemned külvata, seda paksemad sibula varred kasvavad. Kui sibula lehed hakkavad longu vajuma, on aeg saagikoristuseks. Enne säilitamist peavad sibulad olema aga väga hästi kuivatatud. Säilivad ilusti kevadeni, kui neid hoida jahedas ja kuivas kohas.
Sibulad sisaldavad endas palju C- ja B-vitamiine ja mineraalaineid. On kasulikud seedimisele ja omavad ka head antibakteriaalset toimet ning kaitsevad külmetuste ja haigusepisikute eest.
Sibulaid võib süüa värskelt, aga ka näiteks marineerida või kuumtöödelda. Hea teada – mida väiksemateks tükkideks sibul peenestada, seda intensiivsemat maitset ja aroomi see toidule lisab.
Kasutamine:
Sibula seemned De Bolster Red Long of Florence sobivad kasvatamiseks avamaal. Külvamine märts, ümberistutus aprill-mai, otsekülv aprill, saagikoristus september-oktoober.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 30x10cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 4 grammi (15 m2 kohta). Seemne kaal: 275 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 30×10 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 40-50 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo