Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Soolalamp USB-liidesega 0,5kg — Harmoneerib tööruumi ja suurendab tootlikkust

✔️ Valmistatud looduslikust Himaalaja soolast;
✔️ Harmoneerib psüühikat, normaliseerib psühhoemotsionaalset seisundit;
✔️ Tõstab toonust ja taastab elujõu;
✔️ Suurendab keha vastupidavust haigustele.

12.90

Laos

Soolalamp on looduslik, tervest soolakamakast valmistatud valgusti, mida kuumutatakse elektripirniga ning mis levitab enda ümber negatiivselt laetud ioone.

MILLEKS ON VAJA ÕHKU IONISEERIDA

Tänapäeva inimene ei saa hakkama ilma elektrooniliste seadmeteta, mis täidavad iga korterit. Need on personaalarvutid, telerid, mikrolaineahjud, elektrikerised, kliimaseadmed ja muud vajalikud seadmed. Kasulikkuse kõrval võivad need aga ka tervist kahjustada, mida on kinnitanud teadusuuringud. Töötades täidavad nad ruumi positiivselt laetud ioonidega, luues elektrilise sudu.
Positiivselt laetud ioonide üleküllus mõjutab inimese füüsilist ja psühhoemotsionaalset seisundit negatiivselt. Halveneb töövõime, nõrgeneb immuunsus, sagenevad peavalud, väheneb organismi vastupidavus negatiivsete keskkonnategurite toimele.
Positiivsete ioonide neutraliseerimiseks viiakse läbi ioniseerimine, mille tulemusel küllastub õhk negatiivsete ioonidega. Positiivsete ioonide arv väheneb, mikrokliima normaliseerub, toimub õhu loomulik steriliseerimine.

MIKS TASUB SOOLALAMBI MURETSEDA:

KUIDAS LAMPI KASUTATA

Esialgu (kohanemisperioodil) tuleb soolalamp sisse lülitada ainult päeval üheks tunniks ja seejärel aega järk-järgult pikendada.  Sellest skeemist tuleb kinni pidada 5 päeva.  Viiendaks kasutuspäevaks töötab lamp pidevalt 5 tundi. Viie päeva pärast võib lambi sisse lülitada mitte ainult päeval, vaid ka öösel. Öine töörežiim on 6 – 8 tundi.

Õige soolalambi suurus vastavalt ruumi suurusele:

logo