Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Terav pipar seemned (Capsicum annuum) De Bolster Koh Samui F1 - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Saagiks 15cm pikkused sirgete viljadega punased piprad;
✔️ Piparde vürtsikus on Scoville’i skaalal umbes 2000;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

4.79

Laos

Terav pipar seemned De Bolster Koh Samui F1 annab saagiks 15cm pikkused sirgete viljadega punased piprad, mis soovi korral võib korjata ka juba roheliselt.
Tegemist on väga tugeva taimega ning sort ise on väga saagikas. Nende teravate piparde kaal on keskmiselt 30 grammi ja läbimõõt umbes 7,5mm.
Piprad ise on keskmise kuni kõrge teravusega/tulisusega ning sobivad ideaalselt erinevate roogade, kastmete ja marinaadide maitsestamiseks. Selle sordi piparde vürtsikus on Scoville’i skaalal umbes 2000.
Kasutamine:
Terav pipar seemned De Bolster Koh Samui F1 sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal. Kasvuhoones külvamine märts-aprill, ümberistutamine aprill-mai, saagikoristus juuli-oktoober. Avamaal külvamine aprill, ümberistutamine mai-juuni, saagikoristus september-oktoober.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 50x50cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Noored taimed armastavad pigem päikesepaistelisi, tuule eest kaitstud kohti, kus on toitainerikas muld ja hästi õhutatud pinnas.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 10 seemet (2 m2 kohta). Seemnete kaal: 170 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 50×50 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 120-160 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo