Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Turmaliiniga küünarnukisidemega unustate valu küünarliigeses! (1 paar)

✔️ Vabastab ebamugavustundest ja väsimusest;
✔️ Soojendab lihaskudesid ja aktiveerib vereringet;
✔️ Vähendab kudede turset;
✔️ Rahustab ja võtab ära väsimuse;

7.90

Laos

TURMALIINIGA KÜÜNARNUKKISIDEMEGA UNUSTATE VALUD KÜÜNARLIIGESES!

Turmaliiniga küünarnukitoed võtavad ära väsimuse ning kõrvaldavad valu küünarliigestes kiiresti ja pikaks ajaks.

Valu küünarliigeses võib esineda igas vanuses ülekoormuse või kõõluse vigastuse tõttu. Tavaliselt tekib valu koormuse tõttu käele, raskuste kandmisel või püüdes tõsta midagi rasket. Samuti käe sellisel liikumisel, mis toimub pöörava jõupingutusega – kangi või mutrivõtme pööramisel, pikaajalisel töötamisel kruvikeerajaga, spordiüritustel, nagu käesurumine, tennisemäng jms. Valu esineb sageli käe maksimaalsel painutamisel või sirutamisel küünarnukist. Kaitske end nende vaevuste ja ebameeldivate sümptomite eest, kasutades turmaliiniga küünarnukisidemeid.

Kuidas turmaliiniga küünarnukisidemed toimivad?

Turmaliiniga infrapuna küünarnukisidemed on spetsiaalselt ette nähtud küünarliigese probleemide raviks. Turmaliini infrapunakiirguse pehme mõju on võimeline tungima sügavale liigesesse, soojendades lihaseid ning parandades vereringet ja rakkude ainevahetust liigeses. Turmaliini biovoolud ühtivad inimese keha biovooludega, tänu millele keha rakkude tegevus aktiveerub ja rakkude ainevahetus paraneb.Turmaliinist toodete kasutamine stimuleerib osteoblastide funktsioone, soodustades liigeste ja luukoe taastumist, tugevdab liigesesisese ruumi süntsütiaalsete põimikute rakkude funktsioone, soodustades liigesevedeliku eritumist ja liigesepindade paremat määrimist.
Turmaliinid on alumiinium- boorsilikaatide rühma mineraalid, vahelduva koostisega liitboorsilikaadid. Nimetus tuleneb singali keele sõnast „turamali“. Nii nimetatakse Sri Lankal erinevaid vääriskive.
Turmaliini kui negatiivsete ioonide allika piesoelektrilisi omadusi kasutatakse meditsiiniseadmete tootmises (ravimadratsid, -püksikud, -sokid, ja –padjad, nimmevööd, põlvetoed ja teised füüsiliselt kontakteeruvad vahendid tugi- ja liikumisfunktsioonide parendamiseks).

Kuidas turmaliiniga küünarnukisidemeid kasutada?

NB! Mõningane põletustunne kohe alguses on normaalne ja ei kahjusta nahka. Kohtades, kus sidet on kasutatud, võib tekkida nahapunetus. Punetus ja põletustunne on normaalsed nähtused. Need kaovad 2-3 tunni jooksul pärast kaelasideme äravõtmist. Alustada tuleb 3-5-minutiliste seanssidega 2 korda päevas, 7 päeva pärast võib hakata seanssi pikendama, lisades 1 minuti iga 7 päeva tagant, viies ühe seansi pikkuse 15-17 minutini (tekib püsiva soojuse tunne) 2 korda päevas. Sellist režiimi tuleb järgida 3 kuud. Pärast ühekuulist vahet võib kuuri korrata, järgides samasugust režiimi.
Rangelt on keelatud hoida turmaliiniga küünarnukitugesid vees pikka aega. Pesemisel ei tohi kasutada pesupulbrit, valgendit ega seepi. Soovitatakse kerget pesu puhtas vees (kestus kuni 5 minutit) Soovitatakse lihtsalt loputada puhtas vees temperatuuril kuni 40 C. Selline pesemine ei vähenda turmaliiniga küünarnukitugede raviomadusi.

Vastunäidustused:

keelatud on kasutada toodet juhul, kui inimesel on kõrge palavik, soodumus verejooksude tekkeks, temperatuuritundlikkuse häire. Ka ei tohi seda asetada kohtadesse, kus on nahk vigastatud. Pehmete kudede ägedate kahjustuste korral võib sidet kasutada alles 24 tundi pärast trauma saamist. Ei tohi kasutada hemorraagiliste insultide korral.
Klientide hinnangud
5,0 Kokku 1 hinnangut
5 ★
100% 
1
4 ★
0% 
0
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
KIRJUTA HINNANG

Aitäh, et andsid oma hinnangu!

Oleme väga tänulikud sinu tagasiside eest! Jaga seda ka oma sõpradega!

Filtreeri hinnanguid:
  03.22.2021
  LP
  Liisa P.
  Estonia Estonia

  Turmaliiniga küünarnukisidemed.

  Soovitan kindlasti....toimivad väga hästi :)

  Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
  logo