Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Ultrahelidifuuser kaugjuhtimispultiga — Eeterlike õlide kontrollitud pihustamiseks

✔️ Komplekti kuulub seadme kaugjuhtimispult;
✔️ Õhku niisutava toimega, mis on kütteperioodil eriti oluline;
✔️ 7 erineva värvitooniga LED-valgustus;
✔️ 700 ml veepaak võib töötada 10-12 tundi.

79.00

Laos

Ultrahelidifuuser ehk -hajuti on mõeldud eeterlike õlide kontrollitud ja ohutuks difusiooniks siseruumides. Seadmele iseloomulik kaasaegne disain sobib mistahes interjööri. Täiendavaks funktsiooniks on pidev õhuniisutus, mis on aktuaalne kesk- ja elektriküttega korterites.

KÜTTEPERIOODIL VÄHENEB ÕHU NIISKUS KAKS KORDA!​

Ideaalne õhuniiskuse näitaja täiskasvanutele on 45-60%, ja lastele – 50-70%.
Keskküttesüsteem ei võimalda talvel selle väärtusel tõusta üle 25%. Seejuures kogeb inimene ebamugavustunnet ja jõuvarude vähenemist. Sellest saab vabaneda, kui tõsta niiskus õhuniisutiga vajaliku protsendini.
Ultraheliniisuti võib kompenseerida normist puudu jääva vahe.

MILLE POOLEST ON KUIV ÕHK OHTLIK?​​

Tähelepanu ja keskendumisvõime halvenevad, väsimus suureneb;
Nõrgeneb üldine immuunsus, eriti lastel ja eakatel;
Soodustab kroonilise nohu teket;
Häirib kogu hingamissüsteemi tööd, soodustades astma arengut;
Häirib kogu hingamissüsteemi tööd, soodustades astma arengut;
Vähendab limaskesta võimet kaitsta keha külmetushaiguste eest;
Nägemine nõrgeneb ja areneb kuiva silma sündroom;
Nägemine nõrgeneb ja areneb kuiva silma sündroom;
Ultrahelidifuuserite tööpõhimõte:
Vesi ja eeterlik õli pihustatakse vibratsiooni tulemusel kerge uduna ümbritsevasse õhku. Seda tüüpi hajutid ei kasuta kuumust, seetõttu ei ole ohustatud eeterlik õli terviklik koostis. Keskne keraamiline membraan vibreerib suurel sagedusel, mille tulemusel moodustub hajutis vee ja eeterliku õli ülipeentest tilkadest kerge peen udu. Kui veele õli mitte lisada, võib seadet kasutada lihtsalt õhuniisutina. Kummalgi juhul satub peen udu organismi, jõudes hingamisteede kaudu kopsudesse.
Ultraheli põhimõttel toimivad seadmed on valmistatud erinevatest materjalidest, k.a klaasist, bambusest, kivist, keraamikast, puust ja plastist.
Kuna ultrahelihajutites segatakse eeterlik õli veega, ei ole eeterliku õli teraapiline efekt nii otsesel märgatav kui vett mittekasutavate pihustite puhul (nebulisaatorid).

LOOMULIK NIISUTUS JA AROOMTERAAPIA AITAVAD LUUA RUUMIS ÕIGE MIKROKLIIMA​

Õige niiskuse säilitamiseks talvel on kõige parem kasutada korteris ultraheliniisutit. Need seadmed võimaldavad  kompenseerida ebapiisavat õhuniiskust ja luua ruumis ideaalse mikrokliima.
Need seadmed aitavad ka õhku puhastada. Veeauru joa mõjul saavad tolmuosakesed märjaks ja settivad põrandale ning muudele pindadele, mitte meie kopsudesse.
Veel suurem kasu on niisutist siis, kui seda kombineerida aroomteraapiaga, mida tehakse eeterlike õlidega, mistõttu tuleb niisuti mudelit hoolikalt valida. Enamik mudeleid pole selleks ette nähtud ja võivad ummistuda.

RUUMI ÕIGE MIKROKLIIMA KOOS AROOMTERAAPIAGA, MIDA TEHAKSE EETERLIKE ÕLIDEGA, ANNAB PALJU EELISEID​

Hoiab ruumis tervislikku mikrokliimat;
Niisutab nahka, limaskesti ja siseorganeid;
Parandab naha, küünte ja juuste välimust ning seisundit;
Parandab mälu ja tõstab töövõimet;
Kaitseb nakkuste ja tolmulestade eest;
Leevendab stressi ja depressiooni;
Soodustab toataimede kasvu ja parandab lemmikloomade enesetunnet;
Suurendab põrandakatete, puitkonstruktsioonide ja -mööbli kasutusiga;

Soovitused ultrahelidifuuseri kasutamiseks:

Kõigi ultrahelihajutite puhul tuleb meeles pidada ühte asja: neid tuleb peale iga kasutamist tingimata korralikult puhastada, ainult nii on võimalik nende veatu ja sujuv töö teie tervise heaks.
Antud hajutis tuleks parima tulemuse saamiseks kasutada koos eeterlike õlidega destilleeritud vett. Sel juhul piisab vaid mõnest tilgast eeterlikust õlist. Pidage meeles, et ultrahelihajuti suurendab õhuniiskust ruumis, nii tasub mõelda, kas see efekt on vajalik.
Kui kodus esineb hallitust , ärge kasutage ultrahelihajutitseni, kuni hallitusseentest pole täielikult vabanetud. Niisugused difuuserid niisutavad ruumi täiendavalt, mis niigi ebameeldivat olukorda veelgi süvendab.
Kontrollige eeterlike õlide viskoossust ja konsistentsi enne nende kasutamist. Hoiduge viiruki, mürri, bensoiini, vetiveri, patšuli ja elemi kasutamisest. Kasutage vaid madala viskoossusega eeterlikke õlisid, vastasel korral seade ummistub ning muutub kasutuks. Kui eeterlikku õli on raske pudelist välja kallata või kui see tilgub väga aeglaselt, on see selge märk, et seda ei tasu antud hajutis kasutada.
Ärge lisage hajutisse rohkem kui kahte-kolme eeterlikku õli. Antud juhul pole rohkem parem. Erinevate õlide rohkus võib tabada nagu pähe suunatud hoop ning tekitada peavalu või allergilisi reaktsioone, kui segu on saanud liialt tugev.
Harjutage oma meeli eeterlike õlidega rikastatud õhuga järk-järgult. Alustage viieteistkümne minutiga päevas ja pikendage aega pidevalt. Ärge koormake oma meeli, ninakäike ega tundlikke limaskesti pikkade eeterlike õlide difusioonidega, piirake seda aega kuni kahetunniste seanssidega.
Töötab kahjutul lainepikkusel 50 Hz;
Sobib kasutada koos eeterlike õlidega;
Lülitub automaatselt välja, kui vesi on otsas;
Täiesti müratu;
Jätkub kauaks ajaks: kuni 12 tunniks;

Muu informatsioon:

Võimsus: 12W. Sagedus: 50/60 Hz. Mahutavus: 700 ml. Materjal: PP, ABS. Suurus: 168 x 115 mm. Toodetud Hiinas.

Difuuseri ostmisel, saate eeterlike õlide segu kingituseks!

Saa kingituseks eeterlike õlide segu väärtusega 7.90 €. Segu sisaldab mündi, sidruni ja viirukilille eeterlikke õlisid.
Segus sisalduvad eeterlikud õlid võimendavad üksteise toimet. Need mõjuvad kehale värskendavalt, annavad energiat ja tugevdavad immuunsust. See segu sobib ideaalselt talvehooajaks.
Lisaks on sellel meeldiv ja rikkalik lõhn ning see teeb kodu veel hubasemaks ja loob jõulumeeleolu! Kingib rahu, lõõgastab ja loob heaolu tunde.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo