Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Aedmalts seemned (Atriplex hortensis) Garden Orache Green – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline ja GMO vaba;
✔️ Kasulik mitte ainult köögis, vaid ka ravimtaimena, värvitaimena ja biomassi tootmiseks;
✔️ Kasvatamiseks avamaal;
✔️ Tiheda külvi korral sobib suurepäraselt ka beebisalatiks.

2.69

Laos

Aedmalts seemned (Atriplex hortensis) Garden Orache Green on üldiselt üks vanadest köögiviljasortidest, mis on praegu taasavastamisel, kuid siiski üsna haruldane.
Rohelised lehed korjatakse ja neid võib süüa kas toorelt salatina või keeta nagu spinatit. Selle lehed maitsevad palju mahedamalt ning taim on üldiselt jõulisem ja saagikam. kui spinat. Tegemist on mitte ainult köögis kasutatava, vaid ka ravimtaimena, värvitaimena ja biomassi tootmiseks mõeldud taimega.
Aedmalts seemned toodavad üsna kõrgeid helerohelisi lehti. See sort kasvab kõigil muldadel ja sobib väga hästi kasvatamiseks ka beebisalatina. Noorte lehtede pidevaks koristamiseks tuleks külvata sageli. Kui lubate taimedel edasi kasvada, siis soovitame süüa ainult lehti (varred muutuvad kiuliseks).
Kasutamine:
Aedmalts seemned sobivad kasvatamiseks avamaal. Külviaeg märtsist-juulini, saagikoristus aprillist-augustini. Istutamisel pidada silmas taimede vahekaugust 30x5cm, eelistab kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kohta.
Sobib kasutamiseks mitte ainult toitudes, vaid ka ravimtaimena, värvitaimena ja biomassi tootmiseks.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 5 grammi (6 m2 kohta). Seemnete kaal: 250 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 30×5 cm. Asukoht: päike/poolvari. Taime kõrgus: 20-100 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo