Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Aedsalati seemned (Lactuca sativa) Black Seeded Simpson - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline ja GMO vaba;
✔️ Väga kiiresti ja korduvalt saaki andev aedsalati sort;
✔️ Lehtsalatite hulgas väga populaarne valik;
✔️ Sobib kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.69

Laos

Aedsalati seemned Black Seeded Simpson on kiiresti kasvav maitsev salat, mis mahalõigates kasvatab endale kiirelt uued lehed. See suurte, lahtiste, heleroheliste, kergelt kortsunud lehtedega lehtsalat on roheliste lehtsalatite seas väga populaarne. Taim on suur ja püstine. Talub hästi kuumust, põuda ja külma. Lehed on õrnalt kollakasrohelised ja neil on ilus, veidi ribiline lehtede struktuur. Black Seeded Simpson aedsalat on koonuse kujuga ja pärast saagikoristust või lehtede mahalõikamist moodustuvad taime keskele üsna kiiresti uued lehed. Selleks, et see salatisort püsiks pehme ja värske, on soovitatav lehtsalatit korrapäraselt lõigata/lehed ära korjata. Aedsalati seemned on 100% orgaanilised ja GMO vabad.
Kasutamine:
Aedsalati seemned Black Seeded Simpson sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.
Kasvuhoones külviaeg märts-juuli, ümberistutamine aprill-august, saagikoristus mai-oktoober. Avamaal külviaeg aprill-juuni, ümberistutamine mai-juuli, saagikoristus mai-oktoober.
Istutamisel pidada silmas taimede vahekaugust 30x30cm, aedsalati seemned eelistavad kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kohta.
Tegemist väga saagirikka ja maitsva salatiga. Sobib kasutamiseks nii salatites kui võileibadel.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline ja GMO vaba. 1 paki sisu: 1 gramm (30 m2 kohta). Seemnete kaal: 1000 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 30×30 cm. Asukoht: päike/poolvari. Taime kõrgus: 15-20 cm. Päritolumaa: Holland
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo