Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Aedsalati seemned (Lactuca sativa) De Bolster Suzan – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Ideaalne suviseks salatiks;
✔️ Väga rikas A-vitamiinide ja K-vitamiinide poolest;
✔️ Suurepärane salatisort burgerile, võileibadele ja wrappidele.

2.69

Laos

Aedsalati seemned (Lactuca sativa) De Bolster Suzan on tugeva lehestruktuuriga tõeliselt kaunis salatitaim. Suur tugev salatipea näeb väga hea välja ja sellel on tõeliselt hea maitse. Sisaldab endas rohkelt A-vitamiine ja K-vitamiine ning seda sorti peetakse ka väga oluliseks raua allikaks.
See kuulus Hollandi salatisort jõudis turule 1960ndatel ja sai koheselt taimekasvatajate lemmikuks. Tänapäeval on selle armsad, suured, kuid kompaktsed, kahvaturohelised ja hästi vormitud salatipead endiselt väga populaarsed kõikide aiapidajate seas.
Sobib kõige paremini suviseks kasvatamiseks. Pideva saagikuse tagamiseks tuleb aedsalati seemned regulaarselt külvata/istutada.
Kasutamine:
Aedsalati seemned sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.
Kasvuhoones külviaeg märts-juuli, ümberistutamine aprill-august, saagikoristus mai-oktoober. Avamaal külviaeg aprill-juuni, ümberistutamine mai-juuli, saagikoristus mai-oktoober.
Istutamisel pidada silmas taimede vahekaugust 30x30cm, eelistab kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kohta. Sellele taimele sobib kõige paremini niiske hästi kuivendatud külvipeenar, millele on eelmisel aastal lisatud rohkelt komposti.
Aedsalatit saab hautada ja isegi supi sisse keeta, kuid peamiselt on tegemist siiski salatitaimega. See on suurepärane salatisort burgerile, võileibadele ja wrappidele.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 1 gramm (45 m2 kohta). Seemnete kaal: 1000 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 30×30 cm. Asukoht: päike/poolvari. Taime kõrgus: 30 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo