Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Aedsalati seemned (Lactuca sativa) Iceberg Saladin - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Krõpsuvad, tekstuursed ja mõnusalt magusad salatilehed;
✔️ Keskmisest aedsalatist pikem kasvuperiood;
✔️ Sobib kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.69

Laos

Aedsalati seemned (Lactuca sativa) Iceberg Saladin moodustavad poolsuured kuni suured jääsalati pead. Selle salatisordi lehed on paksud ja mõnusalt krõbedad ja tekstuursed. Jääsalati kasvatamine on veidi raskem kui teiste salatisortide kasvatamine, kuid võite seda võtta ka kui põnevat väljakutset. Jääsalat on keskmisest salatisordist veidi magusam, samuti on sellel pikem kasvuperiood (kaks nädalat) kui teistel liikidel. Kui soovite iga nädal seda salatit süüa, peate regulaarselt ka aedsalati seemned külvama/istutama. Sobib suurepäraselt ka beebisalatina kasvatamiseks.
Sobib lisamiseks erinevatele salatisegudele ja ka krõmpsuvaks tekstuuriks võileiva või hamburgeri vahele.
Kasutamine:
Aedsalati seemned Iceberg Saladin sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.
Kasvuhoones külviaeg märts-juuli, ümberistutamine aprill-august, saagikoristus juuni-oktoober. Avamaal külviaeg aprill-juuni, ümberistutamine mai-juuli, saagikoristus juuni-oktoober.
Istutamisel pidada silmas taimede vahekaugust 30x30cm, aedsalati seemned eelistavad kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kohta.
Tänu magusale maitsele sobib see salatisort eriti suurepäraselt salatitesse ja võileivale.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 1 gramm (30 m2 kohta). Seemnete kaal: 1000 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 30×30 cm. Asukoht: päike/poolvari. Taime kõrgus: 20 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo