Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Apteegitilli seemned (Foeniculum vulgare) De Bolster Perfection - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Väga kaunid suured, valged, paksud ja ümara kujuga apteegitilli sibulad;
✔️ Mahedad, magusad ja hõrgu aniisi maitsega;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.99

Laos

Apteegitilli seemned De Bolster Perfection annavad saagiks väga kaunid suured, valged, paksud ja ümara kujuga apteegitilli sibulad, mis on üheaegselt mahedad, magusad ja hõrgu aniisi maitsega.
Selleks, et saak oleks ilus ja rikkalik, vajab taim pidevat ja korralikku kastmist. Aga kui hästi hooldada, siis annab see sort väga kvaliteetse saagi.
Apteegitillist ei lähe raisku midagi – söödavad on nii sibul, lehed kui ka seemned. Apteegitilli seemneid ja lehti kasutatakse toitude maitsestamiseks, varred sobivad toorelt salatitesse. Apteegitilli sibulat, mis on oma olemuselt hoopis paisunud lehepõhjad, saab edukalt aurutada, praadida või küpsetada.
Kasutamine:
Apteegitilli seemned De Bolster Perfection sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal. Kasvuhoones külvamine aprill, ümberistutus mai, saagikoristus juuli-september. Avamaal külvamine aprill, ümberistutus mai-juuli, saagikoristus juuli-oktoober.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 20x40cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 1 gramm (5 m2 kohta). Seemne kaal: 200 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 40×20 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 130-160 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo