Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Apteegitilli seemned (Foeniculum vulgare) De Bolster Solaris F1 - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Peen aniisi maitse ja mahlane tekstuur;
✔️ Sordi suureks eeliseks on asjaolu, et see ei kipu kuivama ega puituma;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

4.79

Laos

Apteegitilli seemned De Bolster Solaris F1 annavad saagiks kõige varasemad ümarad sibulad, millel on peen aniisi maitse ja mahlane tekstuur. Apteegitilli seemned De Bolster Solaris F1 sobivad kasvatamiseks nii kevadel, suvel kui ja sügisel, muutes selle sordi tõeliselt universaalseks. Selle sordi suureks eeliseks on ka asjaolu, et see sort ei kipu kuivama ega puituma.
See apteegitilli sort on kiire kasvuga ja sobib suurepäraselt ka kauni sulelise lehestikuga beebiapteegitilli kasvatamiseks.
Apteegitilli seemneid ja lehti kasutatakse toitude maitsestamiseks, varred sobivad toorelt salatitesse. Apteegitilli sibulat, mis on oma olemuselt hoopis paisunud lehepõhjad, saab edukalt küpsetada ja serveerida köögiviljana.
Kasutamine:
Apteegitilli seemned De Bolster Solaris F1 sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal. Kasvuhoones külvamine november-detsember, ümberistutus jaanuar-märts, saagikoristus aprill-mai. Avamaal külvamine jaanuar-mai, ümberistutus märts-juuli, saagikoristus juuni-november.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 40x20cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 3 grammi (30 m2 kohta). Seemnete kaal: 700 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 30×15 cm. Asukoht: päike/poolvari.
Taime kõrgus: 40-50 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo