Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Baklažaani seemned (Solanum melongena) De Bolster Violetta Lunga 3 – Esmaklassilised mahes

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Saagiks suhteliselt saledad, sügavlillad ja rohelise varrega baklažaanid;
✔️ Sisaldab palju B- ja C-vitamiine, mineraalaineid ja kiudaineid;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.99

Laos

Baklažaani seemned De Bolster Violetta Lunga 3 on üsna varajane sort, mis annab saagiks suhteliselt peenikesi, sügavlillasid ja rohelise varrega baklažaane. Olge baklažaani rohelisel varrel asuvate okastega ettevaatlik.
Seda sorti tuleb alguses kasvatada kasvuhoones, sest see vajab taimede kasvamiseks palju soojust ja valgust. Kõige parem aeg selleks on märtsist aprillini, kui väljas on juba 20-25 kraadi sooja.
Selle sordi baklažaan ise on väga maitsva, pehme ja mõnusalt kreemise maitsega. Soovitatav on baklažaanid korjata siis, kui need on umbes 8–10cm suurused ja koor läigib.
Baklažaan on üleüldiselt äärmiselt tervislik ja mitmekülgne köögivili, sisaldades ohtralt B- ja C-vitamiine, mineraalaineid ja palju kiudaineid.
Baklažaan sobib nii küpsetamiseks, hautamiseks, aurutamiseks, grillimiseks, friteerimiseks, praadimiseks, röstimiseks või lihtsalt hakkliha või riisiga täidetuna mõnusaks ahjuroaks. Baklažaanist on võimalik valmistada nii maitsev ratatouille, supp kui ka põnev köögiviljaroog.
Kasutamine:
Baklažaani seemned De Bolster Violetta Lunga 3 sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal. Kasvuhoones külvamine märts-aprill, ümberistutamine aprill-mai, saagikoristus juuli-september. Avamaal külvamine aprill, ümberistutamine mai-juuni saagikoristus august-september.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 75x50cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 0,3 grammi (10 m2 kohta). Seemnete kaal: 140 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 75×50 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 100-150 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo