Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Biolagunev hambaniit OceansRespect 30m - Jätkub 6 kuuks

✔️ Valmistatud 100% biolagunevast maisikiust;
✔️ 100% biolagunev ja keskkonnasõbralik;
✔️ Pakendis on klaaspudel, korduvkasutatav roostevabast terasest jaotur ja 30m pikkune hambaniit;
✔️ Kasutusaeg umbes 6 kuud.

6.00

Laos

Biolagunev hambaniit OceansRespect on valmistatud 100% biolagunevast maisikiust. See biolagunev maisikiust hambaniit, milles on kasutatud Candelilla Wax ja Mint Flavor (eeterlikke õlisid), on ideaalne lahendus meie kauni planeedi kaitsmiseks. Nimelt lausa 91% maailma plastikust ei võeta tagasi ringlusse ja see jõuab meie prügilatesse ja sealt edasi juba ookeanidesse.
Ökoloogiline ja ökonoomne biolagunev 30 meetri pikkune hambaniit, klaaspudel ja korduvkasutatav roostevabast terasest jaotur muudavad selle kasutamise väga pikaajaliseks – kasutusaeg on umbes 6 kuud.
Ka hambaniidi pakend on valmistatud taaskasutatud ja biolagunevast papist ning trükitud taimse tindiga.
Kasutamine:
Biolagunev hambaniit OceansRespect kasutamine on väga mugav. Tõmmake välja sobiv kogus hambaniiti, keerake hambaniit oma mõlema käe nimetissõrme ümber ja alustage hammaste puhastamist. Alustage alumistest hammastest. Ülemiste hammaste puhastamiseks hoidke hambaniiti oma nimetissõrmede ümber keeratuna, kuid toetamiseks kasutage ka pöidlaid. Kogu hamba puhastamiseks liigutage hambaniiti üles-alla liigutustega.
Hambaniit peab jõudma hammaste vahele ja igemetaskutesse. Aga tuleb olla väga ettevaatlik, et igemete kahjustamist vältida.
See mündi eeterlikke õlisid sisaldav toode ei sobi rasedatele ega imetavatele emadele.
Muu informatsioon:
100% biolagunev. Vegan. Keskkonnasõbralik pakend. Pakis: 30m. Valmistatud: Hiinas.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo