Looduspood

Loading...

Boulardii – Toetab seedetrakti e. kurgu, mao ja soolestiku limaskesti

✔️ Suu-(soor), kurgu, söögitoru ja bronhide limaskestade hädade puhul;
✔️ Seedekulgla -mao, peen- ja jämesoole limaskestade hädade puhul;
✔️ Kortisooli, antibiootikumide kuuri ajal ja peale seda;
✔️ Kiiritusraviga seotud vaevuste puhul.

29.00

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Saccharomyces Cerevisiae Boulardii 5 mld üks kapsel on aktiivne pärmilaadne mikroorganism, mis aitab hoida limaskesti tervetena ning kaitsta neid kahjustuste eest. Boulardii toetab seedetrakti e. kurgu, mao ja soolestiku limaskesti.

Boulardii toetab organismi:

Saccharomyces cerevisiae boulardii on aktiivne pärmilaadne mikroorganism, mis on ekstraheeritud troopiliste viljade -nagu litši ja mangosteeni nahakestadest. Probiootiline Boulardii toodab polüamiine nagu spermiini ja spermidiini, kaht limaskestade alusmolekuli, mis aitavad hoida  limaskesti normaalsetena ning kaitsta neid kahjustuste eest.
Soolestiku anatoomiline ehitus – soolestiku normaalsel mikroflooral on iseloomulik anatoomiline ehitus biokile kujul. Kasulikud bakterid paiknevad seal mitmekihiliselt. Biokile katab soolestiku limaskesta seestpoolt kaitstes seda veetustamise, keemilise ja füüsilise rünnaku vastu, aga samuti ka haigusttekitavate organismile kahjulike ja võõraste mikroorganismide, parasiitide vastu, takistab nende poolt eritatavate toksiinide ja allergeenide tungimist soolestiku limaskesta. Biokile on esmaseks kaitseliiniks infektsioonide vastu, seetõttu ongi rikutud mikroflooraga inimesed tundlikumad nakkushaiguste suhtes.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB (1 kapsel):

Saccharomyces boulardii … 250 mg
Aktiivsed tüvirakud … 5 miljardit

Manustamine:

1 kapsel päevas koos veega ja vahetult enne sööki. Sobib manustamiseks antibiootikumi kuuri ajal ja järgselt. Soovitatud annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte manustada koos ravimite või alkoholiga.
Lapsele vanuses kuni 12.eluaastat: Veerand kuni pool kapslit päevas vahetult enne sööki tühja kõhu peale koos poole klaasi toasooja veega. Imikutele võib Boulardii pulbrit puistada rinnapiima sisse.
NB! Boulardii kasutamise perioodil on soovitatav vähendada või jätta täielikult välja suhkru ja pärmitoodete tarbimine.

TOOTE KOGUS:

90 taimset Bouardii kapslit, 500 mg kapsel, neto 45g.
logo
Scroll to Top