Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Eeterlike õlide komplekt Magical Winter Collection - Loob kodus hubase talvise atmosfääri

✔️ Komplektis on kuus eeterlikku õli: kuusk, seeder, mandariin, mänd, piparmünt, viiruk;
✔️ Toob rahu nii sisemisse olekusse kui ka suhetesse välismaailmaga;
✔️ Turgutab, toniseerib, uuendab emotsionaalset jõudu ja psühholoogilisi reserve;
✔️ Aitab leppida elumuutustega, vabaneda liigsetest üleelamistest.

42.80

Laos

Magical Winter eeterlike õlide kinkekomplekt sisaldab kuut eeterlikku õli, mis eritavad sooja, ergutavat aroomi, aidates teil ennast mugavalt sisse seada ja talveks valmistuda. Need eeterlikud õlid on kodu lõhnastamiseks ning lõõgastava atmosfääri loomiseks ideaalne viis.
Komplektis on kuus eeterlikku õli:

Kuusk

Kuuseõli lõhn avaldab samasugust emotsionaalset mõju kui elus kuusk teie lemmikute talvepühade ajal - kõrvaldab depressiivsuse ilmingud, rahustab, leevendab kiiresti närvilisust ja pingeid, on ideaalne vahend meeleolu tõstmiseks, üksindus- ja segadustunde leevendamiseks.

Mandariin

Mandariiniõli toob rahu nii sisemisse olekusse kui ka suhetesse välismaailmaga. Selle aroom peletab eemale sünged ja pessimistlikud mõtted, leevendab depressiivseid häireid.

Piparmünt

Mündi raviomadused on tuntud juba iidsest ajast. Münt on värskuse ja reipuse sünonüüm. See on suurepärane vahend külmetuse raviks, hingamise kergendamiseks, palaviku, lihaspingete leevendamiseks. See on tõhus looduslik antiseptik ja kahjuripeletusvahend.

Seeder

Seedri eeterlik õli kõrvaldab treemori ja närvivärinad, soodustab haavade kiiret ja tõhusat paranemist ning naha taastumist kahjustustest, parandab vereringet ja suurendab töövõimet.

Mänd

Tugev, mehelik ja enesekindlust sisendav männilõhn on üks tõhusamaid vahendeid, mille ülesanne on välja juurida enesehaletsus ja pessimism, impulsiivsus ja agressiivsus. Männiõli turgutab, toniseerib, uuendab emotsionaalset jõudu ja psühholoogilisi reserve.

Viiruk

Tulestiihia hulka kuuluvat viirukit peetakse lõhnaks, mis uuendab eluenergiat ja eemaldab negatiivsed mõjud. See on üks peamisi adaptogeenõlisid, mille mõju on pigem psühholoogiline kui füüsiline. See aitab leppida elumuutustega, vabaneda liigsetest üleelamistest, minevikule keskendumisest.

Eeterlike õlide kasutamine:
Eeterlikke õlisid võib kasutada organismi seisundi parandamiseks mitmel viisil: inhaleerides (läbi difuuseri), massaažil (naha kaudu) või lokaalselt peale kandes.
Muu informatsioon:
Komplektis on kuus eeterlikku õli, igatüht 10 ml: kuusk, seeder, mandariin, mänd, piparmünt, viiruk. Tootja: Prana Herbs.
logo