Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Endiivia seemned (Cichorium endivia) Batavian Broad Leaved – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Kõige populaarsem ja enim kasvatatud endiivia seemne sort;
✔️ Ideaalne pudruks või hautamiseks;
✔️ Sobilik kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.69

Laos

Endiivia seemned Batavian Broad Leaved on kõige populaarsem ja enim kasvatatud endiivia sort. Sellele sordile on omane väga tihedalt pakitud pea ja mahe maitse. See endiivia sort sobib ideaalselt pudruks või hautamiseks. Lehed on laiad ja pehme maitsega. Seda maitsvat ja mitmekülgset endiiviat saab kasutada salatites, vinegretis või süüa toorelt. See tervislik roheline salat on ilus ja maitsev lisand teie lemmiksuvistele salatitele.
Endiivia sort pärineb algselt tõenäoliselt Egiptusest või Vahemere piirkonnast. Kiidetud on selle raviomadusi, öeldes, et see puhastab verd ja ravib unetust. Aastaks 1200 pKr oli palju endiivia sorte tuntud kogu Euroopas, esimene Ameerika viide sellele köögiviljale pärineb 1806. aasta kokaraamatust. Endiivia populaarsus õitseb siiani hästi Vahemere maade aedades ja köökides.
Kasutamine:
Endiivia seemned sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.
Kasvuhoones külviaeg märts, ümberistutamine aprill-mai, saagikoristus juuni-august. Avamaal külviaeg mai-juuni, ümberistutamine juuni-juuli, saagikoristus august-oktoober.
Istutamisel pidada silmas taimede vahekaugust 30x35cm, eelistab kasvamiseks päikselist kohta. Kõige õrnema ja maitsekama salati saamiseks istutage taim kuuma hooaja vältimiseks kas hooaja alguses või lõpus.
See endiivia sort sobib ideaalselt pudruks või hautamiseks, vinegretis või toorena salatis.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 2 grammi (70 m2 kohta). Seemnete kaal: 700 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 30×35 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 20 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo