Looduspood

Loading...

Glükoosamiin 90 tabletti – Aitab taastada kõhri, liigeseid ja sidemeid

✔️ Suurendab kõhre vastupanu vigastustele;
✔️ Toetab liigesekoe taastumist;
✔️ Alandab põletikku liigestes ja sidemetes;
✔️ Aitab kaasa osteoartriidi sümptomite vähenemisele.

11.90

Laost otsas

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Liigesevalu teeb paljudele inimestele muret, eriti vanematele. Seejuures muutub liikumine vaevaliseks, sest iga liigutus on valulik. Glükoosamiin on eriline aine, mis aitab taastada liigeseid, kõhrkudet ja sidemeid.
Glükoosamiin on liigese, eriti kõhre, ehitusmaterjal. Glükoosamiin soodustab täisväärtusliku elastse liigesekõhre moodustumist, hoiab ära põletiku tekke liigest ümbritsevates kudedes. See soodustab liigesevedeliku teket. See on viskoosse vedelik, mis täidab liigese, aidates kaasa liigesepindade libisemisele üksteise suhtes. Glükoosamiin on eriti oluline vanematele inimestele, kuna täiskasvanutel on liigesekoe komponentide moodustumine aeglasem ja liigesekoe kahjustused tekivad üldiselt kergemini, eriti liigsete ja ebaadekvaatsete koormuste korral.

Vegan

Vegetarian

Gluteeni vaba

Laktoosi vaba

KASUTUSSOOVITUSED:

Võtke 2 tabletti päevas, enne sööki või koos toiduga. Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist. Pärast pakendi avamist hoida kuivas, pimedas, jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

MUU INFORMATSIOON:

90 tabletti kaaluga 80mg. Koostis: 70 % glucosamine sulfate 2KCl, 18 % acerola powder (acerola fruit juice powder, maltodextrin), coating agent: hydroxypropyl methylcellulose. Toodetud taimsest toorainest kääritamise teel. Tootja: Raab, Saksamaa.
logo
Scroll to Top