Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Harilik aeduba seemned (Phaseolus vulgaris) De Bolster Faraday – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Sort on väga saagirohke, pika saagikoristuse perioodiga ja suurepärase säilivusega;
✔️ Suurepärane valik esimeseks aedoa kasvatamiseks;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

4.29

Laos

Harilik aeduba seemned De Bolster Faraday on prantsuse kääbusoa sort, mille kaunad on tumerohelised, pikad ja peened. Kaunad on ühtlase kasvuga, kiududeta ja imehea maitsega.
See välimuselt kaubanduslik sort on väga saagirohke, tal on väga pikk saagikoristuse periood ja suurepärane säilivusaeg, mistõttu sobib see aedoa sort nii koheselt töötlemiseks kui ka müügiks.
Kui oled mõelnud aedoa kasvatamisest, aga ei ole siiani seda teed julgenud ette võtta, siis harilik aeduba seemned De Bolster Faradaykes on ideaalne aedoa sort esimeseks katsetamiseks – seda on algajal aedoa kasvatajal väga lihtne kasvatada ja teiseks sisaldab see ka rohkelt kasulikku valku ning A- ja C-vitamiini.
Aedubasid on teadaolevalt kasvatatud juba üle 8000 aasta – see annab selgelt mõista, kui populaarne on aeduba toidukultuuris.
Kasutamine:
Harilik aeduba seemned De Bolster Faraday sobivad kasvatamiseks avamaal, otsekülv mai-juuli, saagikoristus juuli-oktoober.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 45x10cm. Eelistavad kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 50 grammi (14 m2 kohta). Seemne kaal: 6,8 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 45×10 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 40-60 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo