Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Harilik iisop seemned (Hyssopus officinalis) De Bolster Hyssop – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Annavad saagiks mitmeaastased terava maitsega põõsas-maitsetaimed;
✔️ Lehti kasutatakse nii värskelt kui kuivatatult suppides, liharoogades ja teedes;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

2.69

Laos

Harilik iisop seemned De Bolster Hyssop annavad saagiks mitmeaastased terava maitsega põõsas-maitsetaimed, mille lehti kasutatakse nii värskelt kui kuivatatult suppides, liharoogades ja teedes.
Taim ise kasvab 40-60cm kõrguseks, varred on püstised, lehed väiksed ja teravaservalised. Õitsemise ajal taim väga ilus ja lõhnab suurepäraselt.
Harilik iisop sobib kasvatamiseks ka lihtsalt ilutaimena, ääristades näiteks kõnniteid või olla kauniks täienduseks kiviktaimlas. Kasvatamisel ei nõua ta suurt hoolt, on hea külmakindlusega ja laieneb mõne aastaga lausa 1m laiuseks. Taim õitseb juunist hilissügiseni. Iisopi õitest valmistatakse ka mett ning saadud mesi kuulub tõesti parimate sekka.
Maitsetaimena võib lehti noppida juba kevadel, ravimtaimeks korjatakse võrseid õitsemise alguses (ravimtaimeks sobib kogu maapealne osa kuni puitunud varreni).
Kasutamine:
Harilik iisop seemned De Bolster Hyssop sobivad kasvatamiseks avamaal. Otsekülv aprill-juuni, saagikoristus juuli-august.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 20x20cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Tegemist on mesilassõbraliku taimega – atraktiivne nii mesilastele kui liblikatele.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 1 gramm (30 m2 kohta). Seemnete kaal: 1000 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 20×2 cm. Asukoht: päike/poolvari.
Taime kõrgus: 50-60 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo