Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Harilik kõrvits seemned (Cucurbita pepo) De Bolster Green Tangerine F1 - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Annavad saagiks 600-800 grammi kaaluvaid ja keskmiselt 11-14cm läbimõõduga viljad;
✔️ Kaunis tumeroheline koor ja heleoranž viljaliha, millel on meeldivalt magus maitse;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

2.99

Laos

Harilik kõrvits seemned Green Tangerine F1 annavad saagiks 600-800 grammi kaaluvaid ja keskmiselt 11-14cm läbimõõduga viljad, millel on kaunis tumeroheline koor ja heleoranž viljaliha. Viljaliha on meeldiva ja magusa maitsega.
Selle sordi taime põõsad on kompaktsed ja tugevad. Üks hariliku kõrvitsa taim annab saagiks üldiselt 2-4 vilja. Kõrvitsad sobivad peale saagikoristust säilitamiseks 3-4kuud, aga ärge laske end hoiustamise ajal tekkinud värvimuutusest heidutada lasta – selle sordi kõrvitsa nahk muutubki säilitamisel mõne aja pärast oranžiks.
Kõrvitsad on toidutegemisel väga mitmekülgsed. Nendest saab imehead suppi ning sobivad suurepäraselt ka hautistesse ja karrisse.
Kasutamine:
Harilik kõrvits seemned Green Tangerine F1 sobivad kasvatamiseks avamaal. Külvamine mai, ümberistutamine juuni, saagikoristus september-oktoober.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 150x70cm. Eelistab kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 10 seemet (8 m2 kohta). Seemne kaal: 9 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 150×70 cm. Asukoht: päike/poolvari.
Taime kõrgus: 60-90 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo