Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Hiinakapsa seemned (Brassica oleracea) De Bolster Emiko F1 – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Sort on kalorivaene, sisaldades endas palju C ja K vitamiini;
✔️ Keskmise kõrgusega, silindrilise kujuga hiinakapsa sort;
✔️ Sobib kasvatamiseks avamaal.

4.79

Laos

Hiinakapsa seemned sobib kasvatamiseks kevadel, suvel ja sügisel. Keskmise kõrgusega, silindrilise kujuga hiinakapsa sort mahedate õrnade lehtedega. Väga vastupidav päikesepõletustele. Suurepärane valik kommertskasvatajatele.
Taim on algselt pärit Hiinast ja on kasutusel nii mitmetes Aasia köökides kui ka tänapäevases Euroopa ja Ameerika köögis. Hiinakapsas on brokoli ja lillkapsa lähedane sugulane. Seda süüakse enne õidepuhkemist, mistõttu on koristamisaeg väga oluline. Mahedamaitseline hiinakapsa sort on kalorivaene, sisaldades endas palju C ja K vitamiini.
Kasutatakse eelkõige värskena salatites. Aasia köögis aga enamast vokitakse, keedetakse, hapendatakse ja marineeritakse.
Kasutamine:
Hiinakapsa seemned sobivad kasvatamiseks avamaal, otsekülv mai-juuni, ümberistutus juuni-juuli, saagikoristus september-oktoober.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 75x55cm. Eelistavad kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Nendel seemnetel on sertifitseeritud orgaaniline kate, mis muudab külvamise lihtsamaks.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 25 seemet (9 m2 kohta). Seemne kaal: 200 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 75×55 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 50-60 cm. Seemnete kate: Nendel seemnetel on sertifitseeritud orgaaniline kate, mis muudab külvamise lihtsamaks. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo