Looduspood

Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59 €!
Loading...

Kinoki jalaplaastrid – Organismi toksiinidest puhastamise kõige lihtsam viis

✔️ Puhastavad organismi toksiinidest;
✔️ Viivad välja laguaineid;
✔️ Tugevdavad immuunsust;
✔️ 10 tk pakis.

1.99

Availability: Laos

Loading...
Kinoki jalaplaastrid – Organismi toksiinidest puhastamise kõige lihtsam viis.
Hiina traditsioonilise meditsiini teooria järgi on inimese kehal ligi 300 akupunktuurset punkti, mida õigesti mõjutades saab tervendada nii üksikut elundit kui ka kogu organismi – puhastada seda kahjulikest toksiinidest.
Suurem osa nendest punktidest on koondunud inimese jalatallale, just seetõttu annab detoksikatsiooniplaastrite Kinoki kasutamine nendel kohtadel maksimaalse efekti. Peale selle asuvad jalataldadel üpris suured veresooned, mis võimaldab plaastrite koostisesse kuuluvate aktiivainete abil vabaneda toksiinidest otsekohe. Kinoki plaastreid saab kasutada mis tahes muul kehaosal, olenevalt sellest, milline elund vajab detoksikatsiooni: olgu need neerud või maks.

KInoki jalaplaastrite eelised:

Kinoki jalaplaastrid halva ökoloogia tingimustes.

Tänapäeval paneb ökoloogia inimese elule oma pitseri. Ta on sunnitud hingama saastunud õhku ja kasutama geneetiliselt muundatud toiduaineid, mis on kasvatatud toksilisel pinnasel. Nende globaalsete muutuste tagajärjel kogunevad meie organismi šlakid, mis võivad oluliselt suurendada ühtede või teiste haiguste riski.
Organismi toksiinidega saastumise eest ei ole kaitstud isegi need, kes oma arust järgivad tervislikku eluviisi, sest kõrval olevad suitsetajad ja väljalasketorud ei ole vähem ohtlikud. Kõige sagedamini mõjuvad šlakid halvasti immun-, hormonaal-, südame-vereringkonna ja ainevahetussüsteemile. Just seetõttu on nii tähtis organismi puhastada õigel ajal, sest vaatamata oma unikaalsusele ei ole ta võimeline seda tegema iseseisvalt.

KInoki jalaplaastrite Koostis:

Kuidas detoksikatsiooniplaastreid kasutada?

Klientide hinnangud
4,8 Kokku 9 hinnangut
5 ?
78% 
7
4 ?
22% 
2
3 ?
0% 
0
2 ?
0% 
0
1 ?
0% 
0
KIRJUTA HINNANG
logo
Scroll to Top