Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Kodulõhnastaja “Värskendav” Magrada 100ml – Sidrunhein

✔️ Lõhnanootides vallatlevad sidrunheina, värskete aialillede ja ürtide aroomid;
✔️ Troopiline sidrunhein ergutab meeli ja loob positiivse ja vabastava meeleolu;
✔️ Magrada baasvedelik põhineb sojapõhistest taastuvatest allikatest;
✔️ Ökoloogiline, naturaalne kooostis. Valmistatud Eestis.

22.90

Laost otsas

Palun teavita mind kui see toode on tagasi laos

Lõhnanootides vallatlevad sidrunheina, värskete aialillede ja ürtide aroomid. Troopiline sidrunhein ergutab meeli ja loob positiivse ja vabastava meeleolu.
Magrada Organic Cosmetics lõhnastajate baasvedelik on välja töötatud uuendusliku tehnoloogia abil ja põhineb sojapõhistest taastuvatest allikatest.

Tänu sellele on kodulõhnastajad:

Kodulõhnastaja pulgad on valmistatud pilliroost ja on spetsiaalselt loodud lõhnade hajutamiseks siseruumides. Kiudpilliroog pulgad on tugevad ja ühtlase värvitooniga. Need kingivad kodulõhnastaja komplektile kauni esteetilise välimuse. Looduslikel kiududel on suurepärane imamisvõime, tänu millele ruumis püsib alati Teie lemmiklõhn.

Pakend:

Meie jaoks on väga oluline keskkonna hoidmine ja säästmine. Pakend vastab ISO 14001 standardile ja omab EMAS sertifikaati ning on toodetud elementaarkloorivabalt.

Kasutamine:

Esmalt eemaldage pudelilt väline kork, seejärel sisemine kaitsekork. Keerake väline kork tagasi pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Pulkade arv valige vastavalt ruumi suurusele, temperatuurile ja lõhna intensiivsusele. Mida väiksem ja soojem on ruum, seda vähem pulki soovitame kasutada. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 12-24 tunni jooksul. Soovitame aeg-ajalt pulki pöörata. Lõhnastaja kestvus on kuni 16 nädalat.

Koostis:

Toote värv ja lõhn võivad varieeruda looduslike koostisosade kasutamise tõttu. Valmistatud Eestis.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo