Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Kornišoni seemned (Cucumis sativus) De Bolster Hokus - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Need tavalisest väiksemad viljad korjatakse üsna noortena (8–10cm) ning kasutatakse peamiselt marineerimiseks;
✔️ Taimi saab kasvatada nii vertikaalselt kui horisonaalselt;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal.

2.69

Laos

Kornišoni seemned De Bolster Hokus on väga ilus ja maitsev roheline kornišoni sort, mida saab kasvatada edukalt ka ilma kasvuhooneta, kui maa on hästi kaitstud ja rohkelt väetatud. Tegemist on väga külmaõrna sordiga ja sobib kasvatamiseks alates mai keskpaigast. Need tavalisest väiksemad, peenema koorega kornišoni viljad korjatakse üsna noortena (8–10cm) ning kasutatakse peamiselt äädikas ja soolvees marineerimiseks, koos suhkru ja erinevate maitseürtidega.
See sort sobib suurepäraselt pikaajaliseks säilitamiseks, lisaks on sellel sordil ka väga pikk saagikoristuse periood. Seda muidugi eeldusel, et kogu saagikuse perioodil toimub viljade süstemaatiline korjamine ja liiga paksude viljade pidev eemaldamine. Taimi saab kasvatada vertikaalselt, kuid see sort sobib väga hästi ka horisonaalseks kasvatamiseks. Viimane variant nõuab märksa vähem tööd.
Kasutamine:
Kornišoni seemned De Bolster Hokus sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal. Kasvuhoones külvamine aprill, ümberistutamine mai, saagikoristus juuni-august. Avamaal külvamine aprill, ümberistutamine mai, saagikoristus juuli-september.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 150x40cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Taimi saab kasvatada nii vertikaalselt kui horisonaalselt.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 2 grammi (20 m2 kohta). Seemne kaal: 40 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 150×40 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 200-300 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo