Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Kõrvaküünlad lavendli lõhnaga - Tõmbavad vaha kõrvadest välja

✔️ Valmistatud looduslikust puuvillast ja mesilasvahast, lisatud on lavendli eeterlikku õli;
✔️ Puhastavad kõrvad kõrvavaigust ja kohinast, mõjuvad hästi kesknärvisüsteemile;
✔️ Kasutatakse sagedaste kõrva, nina ja kurgi põletikuliste haiguste korral;
✔️ Sobilikud ka professionaalseks kasutamiseks.

2.50

Laost otsas

Kõrvaküünlad on muutunud viimastel aastatel aina populaarsemaks. Kuigi pole täpselt teada, kust täpselt kõrvaküünlad pärinevad ja mis oli nende algne kasutusala, on leitud siiski tõendeid, et neid kasutati iidsetes kultuurides Hiinas, Indias, Siberis ja Põhja-Ameerikas. Kõrvaküünlad lavendli lõhnaga sobivad enamikele inimestele, kuna on valmistatud pleegitamata looduslikust puuvillast ning mesilasvahast. Kõrvaküünlad sobivad imeliselt ka professionaalseks spa-protseduuriks või aroomiteraapiaks.
Kõrvaküünlad aitavad laiendada soojuse toimel veresooni ja ergutada lokaalset vereringet. Lisaks muidugi puhastavad kõrvad kõrvavaigust, mõjuvad hästi kesknärvisüsteemile ja eemaldavad kõrvadest kohina.
Kõrvaküünlaid kasutatakse tihtiesinevate kõrva, nina ja kurgu põletikuliste haiguste korral. Samuti aitavad kõrvaküünlad lukus olevate kõrvade, kuulmislanguse, peavalude, migreeni ja pearingluse korral.
Kasutamine:
Kõrvaküünalde puhul on väga tähtis nende ohutu kasutamine ning kasutamist puudutavate juhiste ja teabe eelnev põhjalik läbilugemine.
Isikliku turvalisuse huvides ei soovita me seda ravi ise läbi viia. Seda peaks kindlasti tegema keegi teine.
Kõrvaküünlad ei sobi kasutamiseks kõrva- ja kõrvaümbruse naha põletike korral, samuti ei tohi kasutada kõrvaküünlaid siis, kui kuulmekile on katki.
Muu informatsioon:
Mõõdud: 24x1cm. Kaal: 5g. Materjal/koostis: pleegitamata naturaalne puuvill, mesilasvaha, lavendli eeterlik õli. Tootja: UK.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo