Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Krüsanteemi seemned (Chrysanthemum carinatum) De Bolster Flame Shades - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Imeilusad karikakrasarnased kollased, oranžid ja punased õied;
✔️ Tegemist on tugeva lõikelillega (60-80cm), millel on nii lehed kui ka kroonlehed söödavad;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

2.69

Laos

Kolmevärvilisel üheaastasel krüsanteemil Flame Shades on imeilusad karikakrasarnased kollased, oranžid ja punased õied. Kui taim noorena tagasi lõigata, hargneb taim rikkalikult ja annab omakorda rohkem värvilisi õisi, mida õitsemisperioodil nautida. Tegemist on tugeva lõikelillega (kasvades keskmiselt 60-80cm pikkuseks), millel on nii lehed (noored võrsed) kui ka kroonlehed söödavad. Noored lehed ja kroonlehed sobivad kasutamiseks ka garneeringuna, muutes värske salati säravaks ja lisades toidule põneva aroominüansi.
Tegemist on üsna vanamoodsa taimega, millest üheski taluaias puudust ei ole ja mis on endiselt väga väärtuslik lõikelill ja täiendus paljudes kimpudes.
Krüsanteemi seemned De Bolster Flame Shades võib avamaale külvata aprillis, nii saab õitsemist nautida juulist septembrini.
Kasutamine:
Krüsanteemi seemned De Bolster Flame Shades sobivad kasvatamiseks avamaal. Otsekülv aprill-mai, õitsemine juuli-september.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 35x35cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 5 grammi (30 m2 kohta). Seemnete kaal: 400 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 30×30 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 100-120 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo