Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Lehtsinepi seemned (Brassica juncea) De Bolster Red Giant – Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Kiire kasvuga – annab saaki juba 5 nädalat peale külvi;
✔️ Mõõduka pipra ja peene pähklise maitsega;
✔️ Sobib tarbida nii toorelt, keedetult kui ka marineeritult.

2.69

Laos

Lehtsinep seemned (Brassica juncea) De Bolster Red Giant on Aasia lehtköögivili sinepi perekonnast. See sort moodustab korraliku saagi, millel on mõnusalt punakasrohelised, veidi ribilised, ümarad lehed ja vürtsikas maitse.
Punase sinepi lehed on noorelt mahlakad ja õrnad, mõõduka pipra noodi ja peene pähklise lõpptulemusega. Küpsemisel maitsed teravnevad ja muutuvad jõulisemaks pipra, küüslaugu ja sinepi nootidega.
Seda tuntakse ka sinepisalati, sinepikapsa või kapsalehe nime all. Lehtsinep seemned taluvad väga hästi külma ja on kiire kasvuga (saaki saab koristada juba 5 nädalat peale külvi) ja annavad pikalt saaki.
Kergesti kasvatatav punane hiidsinep on hea väljanägemisega taim, mille suured punase varjundiga lehed muutuvad külma ilmaga sügavaks burgundipunaseks. Aias näeb see imeilus välja, olgu see siis koos lillede, ürtide ja muude köögiviljadega. See talub nii külma kui ka põuda ning seda võib sageli leida iluaiast või kalmistuist, kus see lisab värvi sügisest kevadeni. Kui sellel lasta õitseda, on sellel uskumatud kollased õied.
Kasutamine:
Lehtsinep seemned sobivad kasvatamiseks nii kasvuhoones kui avamaal. Kasvuhoones: Otsekülv märts-oktoober, saagikoristus mai-november. Avamaal: Otsekülv mai-august, saagikoristus juuni-oktoober. Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 15x2cm. Lehtsinep seemned eelistavad kasvamiseks päikselist kasvukohta. Lehtsinepit tarbitakse nii toorelt, keedetud kui ka marineeritult. Noori lehti võib visata suvistesse salatitesse, nende piprane maitse lisab mahedale salatile terava noodi. Kergelt aurutatult või hautatuna on need lihtsalt fantastilised. Kasutada võib lehtsinepit ka suppides või ahjuvormis. Samuti on need maitsvad külmade veiseliharoogade kõrvale mädarõika asemel.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 1 gramm (10 m2 kohta). Seemne kaal: 550 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 15×2 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 20-30 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo