Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Lillede segu De Bolster Elegance - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Sisaldab erinevate lillede segu: Phacelia, Cowherb, Coriander, Marigold, Dill, Cornflower ja Cosmos;
✔️ Kasvab keskmiselt 60-100cm kõrguseks ja õitseb rikkalikult juunist septembrini;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

4.29

Laos

Lillede segu De Bolster Elegance vastab oma nimele – see lillesegu sisaldab väikeste õitega ja peene lehestruktuuriga lillesorte. Tõeline ilusate lillede koorekiht, mis sobib suurepäraselt avalikele haljasaladele: lilleniitudele ja lillepeenardesse. Taimed aitavad tagada rikkalikku putukate elu, õitsedes järjest mitu kuud ja tõmmates ligi mesilasi ja liblikaid. Ka inimesed saavad nende lillede ilu kaua nautida. Umbes 20 grammi seemneid tekitab peagi tõelise õiteplahvatuse vähemalt 10 ruutmeetri suurusel alal.
Lillesegu De Bolster Elegance valged, roosad, lillad ja sinised toonid on täiustatud kauni oranži lisaga. Varastele õitsejatele nagu Phacelia ja Cowherb järgneb Coriander, Marigold, Dill ja Cornflower. Cosmos pakub kauakestvat õitsemist kuni sügiseni välja. Segu kasvab keskmiselt 60-100cm kõrguseks, kusjuures Cosmos ulatub sügisel kapriisselt teistest kõrgemale ja paistab seega eriti hästi silma.
Kasutamine:
Lillede segu De Bolster Elegance sobivad kasvatamiseks avamaal. Otsekülv aprill-juuni, õitsemine juuni-september.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 30x1cm. Eelistab kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Umbes neli nädalat pärast külvamist on kõige parem eemaldada taimede vahelt kõik suured umbrohud, vähemalt seni, kuni nende vahel on veel ruumi.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 20 grammi (10 m2 kohta). Asukoht: päike. Taime kõrgus: 100-160 cm. Mesilassõbralik: atraktiivne mesilastele ja liblikatele.
Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo