Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Lumiherne seemned (Pisum sativum) De Bolster Grijze Roodbloeiende – Esmaklassilised mahese

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Haiguste ja katkudega vähe probleeme, mistõttu on tegemist väga populaarse ja atraktiivse sordiga;
✔️ Taimedel on kaunid punased õied ja väga maitsvad kaunad;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

3.99

Laos

Lumiherne seemned De Bolster Grijze Roodbloeiend annavad saagiks mitte ainult maitsvaid kaunasid, vaid pakub ka silmailu – selle sordi taimede punased õied näevad aiapeenral välja väga pilkupüüdvad. Kaunviljad on kõige maitsvamad just küpsemas staadiumis (siis, kui väiksed herned on kaunas näha).
Kõige parema saak on garanteeritud, kui teha varajane külv märtsis või aprillis. Kuna tegemist on väga saagika sordiga, on saagikoristus mõnevõrra keeruline, sest sellel sordi taimedel on väga palju lehti ja nende vahelt kaunade otsimine võib olla üsna tülikas tegevus. Aga suur vaev tasub end kindlasti ära – need maitsvad kaunad on seda pingutust kindlasti väärt.
Seda lumiherne seemne sorti tuleb igal juhul kasvatada/toestada mööda traatvõrku. Traatvõrgu kasutamise eeliseks räägib asjaolu, et siis on võimalik külvata seemned lausa mõlemale poole võrku. Samuti on oluline külvata lumiherne seemned piisavalt sügavale (3-4 cm), et hiired ja linnud seemneid ära ei sööks. Selle sordi puhul on haiguste ja katkudega õnneks vähe probleeme, mistõttu on tegemist väga populaarse ja atraktiivse põllukultuuriga.
Kasutamine:
Lumiherne seemned De Bolster Grijze Roodbloeiend sobivad kasvatamiseks avamaal, külvamine veebruar, ümberistutus märts, otsekülv märts-aprill, saagikoristus juuni-juuli.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 150x5cm. Eelistavad kasvamiseks päikselist kasvukohta.
Kasvamiseks vajab pidevat toestust, mistõttu on ideaalne kasvatada need lumiherned mööda traatvõrku. Taim kasvab ise 120-140cm kõrguseks.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. Sisu 1 pakk: 75 grammi (9 m2 kohta). Seemne kaal: 3,6 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 150×5 cm. Asukoht: päike. Taime kõrgus: 120-140 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo