Looduspood

Loading...

Maca 80 kapslit – Suurendab sugutungi ja potentsi nii meestel kui naistel

✔️ Aitab tugevdada suguelundite vereringet, suurendab sugutungi ja potentsi;
✔️ Annab energiat ja leevendab kroonilist väsimust;
✔️ Parandab organismi endogriinsüsteemi tööd;
✔️ Parandab naha seisundit ja hoiab ära enneaegse vananemise.

12.90

Availability: Laos

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Peruu maca on laialt tuntud oma aphroditelike omaduste poolest. Peruu ja Argentiina mägedes kasvava kapsaliste perekonna taime saab kasutada peaaegu igasugusel kujul: kuivatatult, keedetult ja isegi juustuna. Isegi iidsed inkad hindasid kõrgelt taime raviomadusi, mis aitasid meestel taastada seksuaaljõu ja võluda naisi.
Maca sisaldab peale oluliste mineraalide ja vitamiinide elementi prostaglandiin, mis aitab tugevdada suguelundite vereringet, suurendada sugutungi ja potentsi. Väärib märkimist, et prostaglandiin toimib võrdselt nii meeste kui naiste puhul.

MEESTE PUHUL:

Hapeteks lagunev prostaglandiin mõjutab erektsiooni eest vastutavat ajuosa, stimuleerides seda suure jõuga. Samal ajal tugevdavad teised aminohapped suguelundite vereringet. Prostaglandiini mõjul kogevad mehed kirehoogu, mis muu hulgas võimendab puuteaistingut.

NAISTE PUHUL:

Lagunedes reageerib prostaglandiin ensüümidega, mis stimuleerib verevoolu suguelunditesse. Ka naine kogeb kirehoogu, millega kaasnevad emaka kokkutõmbed. Naiste orgasmilist aktiivsust tugevdades võib prostaglandiin suurendada orgasmi kestust ja selle saavutamise kiirust.

TAIMETOITLUS JA VEGANLUS:

Maca on rikas kasulike ainete poolest, mis võivad liha täielikult asendada nende inimeste toidus, kes lihast on loobunud. Maca´t kasutatakse erinevates annustes mao tervendamiseks ja puhastamiseks.

HAIGUSTE ENNETAMINE:

Meditsiinimaailma juhtivad eksperdid kasutavad Peruu maca´t aktiivselt ilu säilitamise ja haiguste ennetamise vahendina. Hingamisteede haigused, südamehaigused ja isegi vähk pole kaugeltki täielik loetelu haigustest, millega selles juurviljas sisalduvad elemendid suudavad võidelda. Ülekaalulistele inimestele määratakse väike annus maca´t, et stimuleerida aju osasid, mis vastutavad hormonaalse tasakaalu eest.

EU Organic

Vegan

Vegetarian

Gluteeni vaba

Laktoosi vaba

KASUTUSSOOVITUSED:

Võtke 5 tabletti enne sööki või koos toiduga. Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist. Pärast pakendi avamist hoida kuivas, pimedas, jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis:

80 % maca root powder (Lepidium meyenii Walp.), coating agent (capsule cover): hydroxypropyl methylcellulose. Täiesti orgaaniline koostis. Tootja: Raab, Saksamaa.
logo
Scroll to Top