Looduspood

Loading...

Magneesiumigeel 150ml – tõhus vahend organismi magneesiumivarude täiendamiseks

✔️ Taastumiseks peale suurt füüsilist koormust;
✔️ Valusündroomi leevendamiseks artriidi ja krooniliste valude korral;
✔️ Ainevahetuse ja mürkainete väljutamise kiirendamiseks;
✔️ Rakustruktuuri paranemiseks ja selle tulemusel naha vananemise peatamiseks.

5.90

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Magneesiumigeel on kõige kättesaadavam ja efektiivsem tee organismi magneesiumivarude täiendamiseks. Geeli tekstuur võimaldab kvaliteetsel magneesiumkloriidil tungida naha kaudu otse rakkudesse.
Magneesium on tänu oma sünteesivatele omadustele inimorganismi jaoks üks olulisemaid keemilisi elemente. Mineraal on hädavajalik südame-veresoonkonna ja lihaste töös ning närvisüsteemi stabiilseks toimimiseks. Magneesium toetab lihaste ja liigeste lõdvestumist, taastumist ja toonust ning osaleb paljudes organismi protsessides, näiteks rakkude energiatootmises ja jagunemises, valkude sünteesis ja närviimpulsside edastamises.

Millal kasutada?

Magneesiumigeel sisaldab suurendatud koguses – 30% – magneesiumkloriidi MgCl. Tänu geeljale koostisele on seda kerge peale kanda. Geel imendub kergesti ja aitab vajalikul magneesiumikogusel kiiresti organismi jõuda.
Peamised kasutusvaldkonnad:
Aine on naha elastsuse ja sileduse taastajana laialdaselt kasutusel ka kosmetoloogias.
Looduslik allikas – iidne Zechsteini järv
Järve ennast ei ole küll enam aastasadu olemas, kuid selle kunagises asukohas, sügaval maapõues, peitub reostuse ja muude kahjulike keskkonnamõjude eest kaitstud magneesiumkloriidi lade.
Magneesiumigeel on toodetud magneesiumiõlist, mis sisaldab ligikaudu 31% magneesiumkloriidi. Magneesiumiõli saamiseks pumbatakse vesi kõrgsurvel maapõue vees lahustuva magneesiumikihini, seejärel pumbatakse vees lahustunud magneesiumkloriid tagasi maa peale. Antud vedeliku filtreerimisel saadaksegi magneesiumiõli.

Kasutamise eelised:

Kõige tavalisemad organismi magneesiumipuuduse sümptomid on krambid, lihasvalu ja äärmuslik väsimus. Geeli välispidine kasutamine on efektiivsem ja kiirem viis organismi magneesiumivarusid täiendada, kui seda oleks toidulisandite manustamine, kuna nahale sattudes imenduvad ained kiiresti ega tekita probleeme seedetraktis ja imendumisel (nt allergilised reaktsioonid ja mao limaskesta ärritus).
Kõrge magneesiumisisaldusega geelil on mitmeid eeliseid:
Samuti aitab magneesiumigeeli kasutamine parandada vaimset seisundit, leevendab peavalu, unehäireid ja meeleolu kõikumisi ning aitab tugevdada immuunsüsteemi.
Kasutamine
Organismi magneesiumipuuduse kõrvaldamiseks ja toime säilitamiseks soovitatakse kasutada geeli iga päev. Magneesiumigeel kantakse masseerivate liigutustega otse nahale. Võimalik on kerge kõrvetustunde tekkimine, eriti peale esimest kasutuskorda, millega ei kaasne aga nahaärritust. Kõrvetustunnet seostatakse magneesiumipuuduse ulatusega – mida suurem defitsiit, seda tugevam kõrvetusaisting, mis aga iga kasutuskorraga väheneb.
20 minuti jooksul imendub vajalik kogus magneesiumi naharakkudesse, pärast seda võib soovi korral geeli jäägi veega maha pesta.
Efekti suurendamiseks võib enne geeli pealekandmist nahka hõõruda, tasub ka meeles pidada, et õhema nahaga piirkondades, nt jalataldade kaudu, toimub imendumine kiiremini. Püüdke vältida geeli kokkupuudet tundlike piirkondadega (nägu, naha vigastused, limaskestad).
Magneesiumigeel on laialdaselt kasutusel sportlaste ja jõutreeningu harrastajate seas, kuna see aitab peale treeningut kiiresti lihasspasme ja -pingeid leevendada.
Kogus: 150ml
logo
Scroll to Top