Looduspood

Loading...

Magneesiumiõli – liigestele, nahale, juustele ja immuunsuse toetamiseks

✔️ Aitab väsinud jalgade sündroomi puhul;
✔️ Aitab lihaste ja liigeste valu korral;
✔️ Krampide puhul, sealjuures ka raseduse ajal;
✔️ Valuliku PMS ja menopausi aegse perioodi leevendamiseks;

4.906.30

  • 100ml
  • 200ml
Puhasta

SOODSAD HINNAD

SAAB OSTA JÄRELMAKSUGA

TARNEAEG 2-5 tööpäeva

Kauba tagastamine

Loading...
Magneesiumiõli – 100% naturaalne toode, valmistatud magneesiumkloriidi baasil , mis on kaevandatud Hollandis sügavatest maaalustest allikatest (1500-2000 meetrit) kohtadest, kus asus iidne soolajärv Zechstein.
Vahend kujutab endast kontsentreeritud pihustit, mis koosneb magneesiumkloriidist (kuni 31 % koostises) ja puhastatud veest.

Preparaadi füüsilised omadused:

Värvitu, lõhnatu vedelik mis kontakteerudes nahaga meenutab libeduselt õlist asja, aga tegelikult ta seda pole – imendub suurepäraselt ja ei jäta nahapinnale õliseid jälgi. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

Kuidas saadakse magneesiumiõli:

MgCl2 kaevandatakse soolasoodest, kus ta on ideaalselt säilinud maa all magneesiumlademete kihtidena, vesi voolab magneesiumi sadestuskihis kõrge rõhu all välja. Magneesium lahustub vees ja ekstaheeritakse juba välja vedelas olekus. Tehes läbi mõningad filtreerimis etapid ja puhastused saab vedelikust hinnaline produkt – magneesiumiõli.

Magneesiumiõli soovitatakse kasutada:

Peale selle magneesium osaleb protsessis kus on hädavajalik hoida selliste elementide taset nagu kaltsium (Ca), kaalium(K), naatrium(Na) ja samuti osaleb katalüsaatorina 300+ ensüümide reaktsioonides.

Magneesiumi vajalikkusest organismi toetamisel tervises:

Magneesiumiõli kasutatakse magneesiumi taseme transdermaalseks stabiliseerumiseks organismis liigeste ja lihasvalude ning krampide korral. Edukalt võetakse teda ka kaltsiumi parema omastamise jaoks, sest see omab suurt tähendust luustiku ja hammaste tervises. Ilma magneesiumita on võimatu kasvatada ilusaid terveid juukseid, samuti aitab kaasa juuste väljalangemise peatamiseks.
Mineraal on asendamatu närvisüsteemi ülekoormamisel, stressi olukorras ja kroonilise väsimuse puhul. Parim, kui ükskõik milline muu une preparaat aitab võidelda unetuse vastu, kergendab premenstruaalset sündroomi puhul ja on ideaalne veenilaiendite profülaktikaks.
Magneesium toimib kergelt soojendavana vere mikrotsirkulatsioonis ja lümfide töös. Sellepärast kasutavad sportlased teda aktiivselt lihaste ja sidemete ettevalmistamiseks füüsilise koormuse saamisel ja peale tugevat treeningut valu leevendamiseks.
Parandades ainevahetusprotsesse rakutasandil, aitab aine suurendada veresoonte ja naha elastsust. Aga tänu mineraalainete tasakaalu optimeerimisele – tõstab energia taset igas rakus, stabiliseerides närvisüsteemi tööd ja parandades nõnda meeleolu.

Milleni viib magneesiumi puudus:

Magneesiumi kutsutakse imettegevaks mineraaliks, millel on võime vabastada inimese organism kõikvõimalikest haigustest ja aidata kaasa protsessile enesetervendamisel ja noorendamisel.
Magneesium osaleb protsessis normaalse töö säilitamiseks 700+ ensüümide töös ja mängib üht tähtsamat rolli kõikides protsessides, mis toimuvad organismis: takistab südamepuudulikkuse arengut, onkoloogiliste haiguste teket, hoiab ära krahhi immuunsüsteemis, närvi ja südame ja kardiovaskulaarsetes süsteemides, hoiab ära hemofiilia, taastab energiataseme, aitab kaasa une normaliseerumiseks.
Inimestel, kes tarbivad piisava hulga magneesiumi ööpäevas langeb risk saada ainevahetuslikke sündroome (rasvumine, kolesterooli ja suhkru taseme tõus veres, hüpertensioon jne.) 31 %!
Kroonilise magneesiumi puuduse puhul organismis hakkavad vältimatult arenema järgmised pataloogiad:

Miks eelistada välispidist magneesiumiõli kasutamist toidulisanditele?

Paljude toidulisandite koostises on magneesium olemas, aga MgCl2 (magneesiumkloriid) toob oluliselt rohkem kasu. See on seotud sellega, et preparaadid, mis on mõeldud suukaudseks tarvitamiseks siis nende koostises sisaldub Mg, mis pole esitatud mitte sobivas vormis mille tõttu küündib Mg omastamine maksimum 2% -ni. Siin tuleb arvestada ka ravimitalumatuse, imendumise ja sooletaluvusega.
Magneesiumiõli esineb kõige sobivamas vormis, kergelt äratuntav ja omastatav ainevahetussüsteemi jaoks. Magneesiumkloriid imendub kiirelt naha sisse ja organis omastab täpselt selle koguse, kui palju on organismile vaja. Peale selle, erinevalt tablettidest avaldab magneesiumiõli oma mõju vahetult vaevusi tekitavale kohale jatema toimet võib tunda praktiliselt kohe.
Tähtis! Ainult väiksel osal dieetlisanditel on koostises just selline kogus magneesiumi.

Magneesiumiõli eakate tervise toetamisel:

Magneesiumi puudus võib saada otsustavaks faktoriks närvisüsteemi, lihaskonna ja südame- veresoonkonna haiguste tekkeks eakatele inimestele. Laiemalt on teada, magneesiumi defitsiit on otseselt seotud haigusloode halvenemisega ja kõrgenenud suremisnäitudega.
Peamine põhjus ebapiisavaks koguseks on neerude töö halvenemine, mis puudutab magneesiumi reguleerimist. Vanuses 70 aastat omastab organism mineraali 1/3 võrra vähem, kui 30 aastaselt.
Magneesiumiõli aitab täita selliste ainete defitsiiti ja vähendada selliseid sündroome nagu ülierutuvus, lihasvalud, südame valud jne.

Eriline roll MgCl2 naiste organismis:

Õrnemale poolele elanikkonnast on magneesium eriti tähtis, kuna ta on lülitatud sisse reproduktiivsüsteemi funktsioneerimiseks:
Arstlik statistika räägib sellest, et alates 50 % kuni 65% naistest, kes kannatavad PMS ajal on magneesiumi defitsiit organismis. Mineraal kujutab endast spasmolüütikumi, sellepärast on teda naiste organismile vaja 2-3 korda rohkem, kui meestele.
Eelkõige on vajalik emaka lihaste ja veremahu kiire kasvu tsirkuleerimiseks antud organis. Raseduse perioodil kujutab platsenta endast energiallikat lapse jaoks, sellepärast magneesium sisaldus seal on tunduvalt kõrgem, kui mistahes teistes kudedes ja organites. Selleks, et platsenta areneks õigesti on vajalik õige tasakaal rakkude jagunemises ja närbumises. Mõlemad need protsessid reguleeritakse magneesiumi osalusel. Juhul, kui elementi ei jätku on rikutud mitte ainult platsenta moodustumine vaid ka loote areng.
Enamgi veel, mineraali antitrombootilised ja hüpotensiivsed omadused toetavad verevoolu süsteemis naine-platsenta-embrüo ja oluliselt alandavad riski gestoosi arenguks.

Magneesiumiõli sportlastele:

Magneesium mängib olulist rolli energia arenguks, mis omakorda avaldab mõju sportlase tulemustele. Aine puudumine alandab ainevahetust ja kõrgendab südamelihase kontraktsioonide sagedust treeningute ajal. See mõjutab kindlasti spordi saavutusi ja veel enam tavalist organismi funktsioneerimist korralikult.
Regulaarsel magneesiumiõli tarvitamisel sellised näitajad atleedil, nagu jõud ja vastupidavus kasvavad mitmeid kordi!

Magneesiumi tähtsus lapse organismis:

Vaatamata sellisele muretule eluperioodile nagu lapsepõlv, pole stressi situatsioone sugugi vähem kui täiskasvanutel. Kohanemine erinevates kollektiivides, koormus õppeperioodil, eksamid ja muu taoline – see kõik on stressiallikas. Emotsionaalse üleelamise uuringutes magneesiumi olulisusest koos adrenaliini tõusuga, hakkab aktiivselt eralduma magneesiumi, täites kaitsvat funktsiooni ernevate organite ja süsteemide jaoks. Kui magneesiumi mitte hakata tarbima õigeaegselt võib see viia erinevate tõsiste kahjustusteni nagu unehäired, mäluprobleemid, kontsentratsioonihäired jne.
Magneesiumiõli mängib olulist rolli loodusliku antidepressiooni faktorina – ta peatab aktiivsust kesknärvi protsessides, alandab organismi vastuvõtlikkust välisfaktoritele, mis omakorda vähendab kortisooli sünteesi ja adrenaliini tõusu. Veel enamgi, magneesium loob ajju vere barjääri, et takistada stressi -hormoonidel tungida ajju.

Pakend ja kasutusjuhend:

Mineraal on vedelas olekus valatuna 100-200 ml pudelitesse mugava pihustamis võimalusega. Sellist pakendit on ideaalne endaga kõikjale kaasa võtta – mahub kompaktselt kohvrisse, spordikotti ja ka kosmeetikakotti kuna ei leki ega valgu laiali.
Kasutamiseks lihtsalt eemaldage kork, vajutage pihustile ja kandke väike kogus magneesiumiõli teile vajalikule kohale. Kergete masseerivate liigutustega hõõruge magneesiumiõli laiali, et ta paremini imenduks ja 30 minuti möödudes eemaldage õli jäägid kuiva salvrätikuga või peske puhta veega.
Palun valige kogus:

100ml, 200ml

logo
Scroll to Top