Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Magus apelsin eeterlik õli Prana Herbs 10ml - Kingib õnne ja soojust, lõbususe ja rõõmu tunde

✔️ Kasutatakse turva-, õnne- ja soojustunde loomiseks;
✔️ Pakub leevendust külmetushaiguste ja gripi korral, vabastab keha toksiinidest;
✔️ Aitab närvidest põhjustatud seedeprobleemide korral;
✔️ Ekstraheerimismeetod: külmpress. Päritolumaa: Brasiilia.

3.77

Laos

Apelsini eeterlik õli on päikseline, särav, kingib õnne ja soojust, lõbususe ja rõõmu tunde. Tahaks kohe tantsida! Ajalooliselt on apelsine seostatud helduse ja tänulikkusega, need on sümboliseerinud süütust ja sigimist. Hiina uusaastal kingivad inimesed sõbrale apelsine kui õnne ja õitsengu sümbolit.
1987. aastal tunnistati apelsinipuu maailma enim kasvatatud viljapuuks. Neid kasvatatakse laialdaselt troopilises ja subtroopilises kliimas nende magusate viljade pärast. ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsiooni statistika kohaselt moodustasid magusad apelsinid 2013. aastal kogu maailma tsitrusviljatoodangust ligikaudu 70%. Esimest korda mainiti magusaid apelsine hiina kirjanduses juba aastal 314 eKr. Kuidas nad Euroopasse jõudsid, pole täpselt teada, kuid loogika põhjal võib oletada, et puud või nende osad tõid kaasa araabia kaupmehed, kes 11. sajandil mandri-Euroopasse kaupu ja vürtse vedasid. Kindlasti ei saadud läbi ka kaubalaevade ja kaamelikaravanideta.
Apelsinipuu on pomelo (citrus maxima) ja mandariini (citrus reticulata) hübriid. Geneetiliselt koosneb apelsin 25% pomelost ja 75% mandariinist. Apelsini eeterlikku õli ekstraheeritakse vilja koorest külmpressi teel.
SAAMINE:
Magusa apelsini eeterlikku õli ekstraheeritakse külmpressi teel apelsinipuu viljade koorest. Apelsiniõli on magusavõitu, värske ja jõulise puuviljaaroomiga. Õied lõhnavad väga-väga magusalt, et meelitada mesilasi tolmeldama. Päritoluriik: Brasiilia.
KASULIKUD OMADUSED:
Apelsini eeterlik õli on põletikuvastase, antiseptilise, diureetilise, toniseeriva ja rahustava toimega, samuti antidepressant ja afrodisiaakum. Apelsiniõli kasutatakse aroomteraapias turva-, õnne- ja soojustunde loomiseks, see aitab ka närvilisusest tingitud seedeprobleeme leevendada. Magusa apelsini eeterlik õli pakub leevendust külmetushaiguste ja gripi korral, vabastab keha toksiinidest, ergutab lümfisüsteemi, soodustades samal ajal kollageeni teket nahakihtides. See aitab unetuse korral, parandab jumet, toimib diureetikumina, vähendab kortse ja omab hämmastavat võimet kiirendada uinumisprotsessi. Apelsini eeterlikku õli saab kasutada immuunsüsteemi tõhustamiseks ning organismi vabastamiseks toksiinidest külmetushaiguste ja gripi korral.
Apelsini eeterliku õli kasutamise originaalviisid:
Millega on hea alelsini eeterlikku õli segada:
Nelgi, eukalüpti, lavendli, sandlipuu ja ilang-ilangi eeterliku õliga.
Eeterlike õlide kasutamine:
Eeterlikke õlisid võib kasutada organismi seisundi parandamiseks mitmel viisil: inhaleerides (läbi difuuseri), massaažil (naha kaudu) või lokaalselt peale kandes.
logo