Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Maokreem 50ml - Maomürgil põhinev noorendav kreem

✔️ Maokreem on mõeldud vananevale nahale;
✔️ Silub kortse, parandab jumet;
✔️ Maomürgis sisalduv toimeaine takistab mehaanilist vananemisprotsessi;
✔️ Maomürk kaitseb vabade radikaalide eest.

11.90 8.92

Laos

Kreemil on ainulaadne koostis. Loodud aaloe baasil ja sisaldab ka uuenduslikku hinnalist koostisosa: dipeptiiddiaminobutüroüülbensüülamiiddiatsetaat – “looduslik Botox”. See on Šveitsi farmaatsialaborites saadud maomürgi koopia.

Kasutamine:

Kreemi tõhususe üks tingimus on regulaarne kasutamine. Püüdke kahe kuu jooksul kasutada ühte ja sedasama vahendit 2 korda päevas hommikul ja õhtul. Pärast seda soovitatakse teha väike kahekuuline paus ja kasutada teisi tooteid. See annab nahale vajalikku puhkust ega lase harjuda ühtede ja samade toimeainetega.

Hoiatused:

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ei sobi lastele. Mitte kanda lahtistele haavadele ega limaskestadele. Kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline, ärge seda toodet kasutage.
Individuaalne allergiline reaktsioon kreemi koostisosade suhtes. Testimiseks kandke väike kogus preparaati randmele või küünarnukile. Ärge peske vahendit maha 24 tunni jooksul. Vaadake, et testimise piirkonnas poleks allergilist reaktsiooni (punetus, lööve, sügelus, valu, kestendus vms). Kui on ilmnenud kas või üks nendest sümptomitest, lõpetage vahendi kasutamine. Kui teil ei tekkinud allergilist reaktsiooni, võite vahendit rahulikult edasi kasutada.

Koostis:

Aqua, Glycerin, Glycine Soja Oil, Stearyl Alcohol, Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Ceteareth-25, Ceteareth-15, Myristyl Alcohol, Myreth-4, Cetearyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Srobate, Sodium Benzoate.

Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo