Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

MSM + C vitamiin Ecosh - Aitab kaasa juuste, küünte, ja luukoe normaalsele moodustumisele ning talitlusele

✔️ Aitab kaasa juuste, küünte, liigeste ja luukoe normaalsele moodustumisele ning talitlusele;
✔️ C vitamiin aitab rakkudel MSM-i paremini omastada.

16.00

Laost otsas

Palun teavita mind kui see toode on tagasi laos

Maailma puhtaim OptiMSM on väävliühend, mis aitab kaasa juuste, küünte, liigeste ja luukoe normaalsele moodustumisele ning talitlusele. Tootele lisatud C vitamiin (askorbiinhape) aitab rakkudel MSM-i paremini omastada.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB (4 kapslit):

MSM (metüülsulfonüülmetaan) … 1600 mg
C vitamiin (askorbiinhape) … 400 mg
Maailma puhtaim OptiMSM on väävliühend. Ilma piisava MSM-väävlita ei suuda keha säilitada sobivat homöostaasi taset. OptiMSM® on maailma kõige puhtam, ohutum ja kõige konsistentsem MSM.
MSM on eriti sobilik neile, keda huvitab naha, juuste, küünte tervislik seisund, aga ka liikumisnõudlike spordialade harrastajatele (nt jõusaal, jooga, body pump, võitluskunstid). MSM aitab hoida lihased ja liigesed normaalsed, kiirendades ehituslike kollageenivalkude moodustamist tänu väävli võtmerollile nendes protsessides. Tootele lisatud C vitamiin/askorbiinhape/ aitab MSM-i paremini rakkudel omastada. MSM on keha mürkainetest vabastamise lemmiklaps. See aitab meie keha energia tootmisel ja mitmete kudede (nt juuksed, luud, küüned ja liigesed) tervena hoidmisel.
MSM ehk metüülsulfonüülmetaan on väävliühend, mis on puhtal kujul lõhnatu, valge, kristalne, kergelt mõru maitsega pulber. Varasemalt oli meie toitumises rohkem väävlit, ent toitude ladustamine, valmistamismeetodid, kuivatamine, säilitamine ning suur säilitusainete sisaldus on vähendanud väävli osakaalu meie toidus märgatavalt.

Manustamine:

Kapslite puhul on soovitatav päevane annus kuni 4-6 kapslit (1 kapsel = 500mg MSM).

toote kogus:

Koostis: 160 vegetaarset kapslit, üks kapsel 500 mg, netokaal 112 g.

LOOGE ENDA ELLU ROHKEM KORRAPÄRA JA VÕTKE VITAMIINE JA TOIDULISANDEID ÕIGEL AJAL!

Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo