Tasuta tarne pakiautomaati
tellimustele alates 59€!

Must redis seemned (Raphanus sativus) De Bolster Black Spanish Round - Esmaklassilised maheseemned Hollandist

✔️ 100% orgaaniline, GMO vaba;
✔️ Umbes 9cm läbimõõduga terava maitsega ja hea säilivusega redisesort;
✔️ Redised on süsimusta koore ja kauni valge viljalihaga;
✔️ Mõeldud kasvatamiseks avamaal.

2.99

Laos

Must redis seemned Black Spanish Round annavad saagiks umbes 9cm läbimõõduga paksu, musta ja kareda koorega redised. Eesti keeles tuntud ka kui ‘must hispaania redis’ on oma süsimusta koore ja kauni valge viljalihaga ainulaadne redisesort, mida on Euroopas kasvatatud alates 1500. aastatest ja olnud läbi aegade väga populaarne sort.
See redis maitseb toorena teravalt ning annab mõnusa aktsendi kõikidele salatitele ja juurviljavaagnatele. Redisel ei pea ilmtingimata musta koort ära lõikama, vaid kui redis korralikult puhtaks pesta, annab just see kaunis värvide kontrast sellele sordile oma eripära. Sobib suurepäraselt ka röstimiseks.
See redis on kasvutingimuste osas üsna vähenõudlik ja kasvab igat tüüpi pinnasel. Tegemist on väga kindla ja hea säilivusega redisesordiga, millest võib saada väga tõenäoliselt teie kõige lemmikum redisesort.
Kasutamine:
Must redis seemned Black Spanish Round sobivad kasvatamiseks avamaal. Otsekülv juuni-august, saagikoristus september-november.
Istutamisel jälgida taimede vahekaugust – see peab olema 40x15cm. Eelistab kasvamiseks päikselist või poolvarjulist kasvukohta.
Kasvutingimuste osas vähenõudlik ja kasvab igat tüüpi pinnasel.
Muu informatsioon:
100% orgaaniline, GMO vaba. 1 paki sisu: 8 grammi (6,5 m2 kohta). Seemne kaal: 50 seemet grammi kohta. Taimede vahekaugus: 20×8 cm. Asukoht: päike/poolvari. Taime kõrgus: 20-40 cm. Päritolumaa: Holland.
Selle tootega ostetakse sageli järgmisi tooteid:
logo